2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا روشکر بابت کدوم محبتش کنم فقط دلمو شکست قبولش ندارم دوسال نماز نمی خونم دلت خوشه

عزیزم اینو نگو همشم تقصیر خدا نیست من به حق الناس شدید اعتقاد دارم.ببین من تو گذشتم یه کار بدی کردم یعنی ناخواسته و از روی بچگی به حدا شدن 2نفردامن زدم هرچند اونا داشتن جدا میشدن ولی خب منم تو عالم خریت هیزم رو اتیش ریختم و....

خلاصه ازاون روز زندگیم زندگی نشد تا اینکه ازدواج کردم ودقیقا خدا عین همون مردگذاشت تو کاسم و روزایی عین اون زنو نصیبم کرد 

جوری که انگار من تکرار گذشته همون زنیم که واسش اتیش بیار شدم.من نادونی کردم توبه کردم اما دارم تقاصشم پس میدم.و وای به حال ادمایی مثل خانواده همسرم که از قصدودشمنی اتیش زدن به زندگیمون اونا قراره چجوری تقاصشوپس بدن واویلا.

بااین حال همش خدارویادمیکنم فقط ازخودش کمک میخوام میدونم حقمه هاولی مدام ازخدا میخوام دستمو ول نکنه قدرت جبران بهم بده و خدام خیلی تا الان کمکم کرده 

ادمای خوب سر راهم گذاشته.هیچوقت به خدا شک.نکن حتی به اتفاقای بد

پسرم❤👦
منم منت نذاشتم گفتم چهره خدارو دیدیم فهمیدم اشتباه کردم دین توش اجباری نیست منم نخواستم مسلمون باشم

درسته دین توش اجباری نیس چون راه درست از غلط مشخص شده.میشه بگی چی شده که انقد ناراحتی؟

من همین یه دونه ام!
2738
خدا روشکر بابت کدوم محبتش کنم فقط دلمو شکست قبولش ندارم دوسال نماز نمی خونم دلت خوشه

عزیزم ناشکری نکن. به خاطر سلامتیت شکر گزار باش. من چون شاهد زجرکش شدن زن داداشم در اوج جوونی و امید به زندگی بودم، اینو  بهت میگم!

عزیزم اینو نگو همشم تقصیر خدا نیست من به حق الناس شدید اعتقاد دارم.ببین من تو گذشتم یه کار بدی کردم ...

من خیلی کمک کردم به مادرم وخیلی ها اخرش خدا خیلی بلا ها سرم اورد چرا اشتی شون ندادی