2737
2734
عنوان

میخوام بچمو سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6566 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرص سایتوتک بخر دوتابزار واژنت میوفته

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

بزرگترین خیانت به اون طفل معصوم این که تو این شرایطی که هستی به دنیا بیاریش !

سقط کن 

دیگه حس گناهش فک نکنم بیشتر از زمانی باشه که اون بچه بزرگ بشه و از شرایطی که توش هست ناراضی باشه ، باشه !

2738

میدونم‌مشکلاتت زیاده عزیزم

ولی گناه داره بچه😢

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
بچه ها این تاپیک واسه دو سال پیشه😂😂😂

اع 

جدی😐😂

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
بچه ها این تاپیک واسه دو سال پیشه😂😂😂

🥴😵

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
🥴😵

اخه الان اومد توی صفحه ی من😐😂

اخه اکثشون نمیندازن و پول کلان میگیرن اونایی هم که میندازن 

برو ناصر خسرو از کسی که آشناست یا میشناسی قرص سایتوتیک خارجی بگیر بین ۸۰۰ تا دو میلیون میشه 

حتما حتما از کسی که میشناسی بگیر بزنگ تو دوست و رفیقات فامیلی کسی ببین کجا باید بری قبلش و بعدش حتما دکتر و سونو برو

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
2706