2733
2739
عنوان

هیچوقت نمیبخشمش😢😢😢

505 بازدید | 35 پست

دو ساله ازدواج کردم شوهرم ۳۰ سالشه از اولشم دهن بین بود یعنی هر دقت دعوا میکردیم زنگ میزد به داداشش یا خواهرش اوناهم میومدن هزارتا بدو بیراه بهم میگفتن چند بار خط قایمکی گرفتم ازش یبار بار یه خانمی حرف میزد که دو تا بچه داشت خلاصه مچشو گرفتم وقتیم که بیرون میرفتیم کلا چشش رو زناس خیلیم دروغ بهم گفته هروقت میگفتم یه بچه بیاریم عصبی میشد میگف من نمیخام از تو بچه داشه باشم خلاصه این اخرام بد دهن شده بود کتکم میزد با کمر بند رابطه جنسی که با من نداشت کلا هروقتم میرفتم سمتش اشکمو درمیورد با حرفاش 

تو این دوسال فقط گفت داداشم داداشم یه زنداداشم داره که فقط میگف برم خونه اونا با اونا خوش باشم ساعت ها میرف اونجا وقتیم بهش زنگ میزدم خاموش میکرد مصلا میگف میرم یه ساعته میام میرف دو سه ساعت دیگه میومد الانم ۹ ماهی میشه با برادرش منو انداخت بیرون خونه بابامم افتادیم دادگاه بارها بهم گفته نمیخامت این اخرام با حرف خانوادش اینکارو کرد یه زره محبت و عشق تو وجودش نیست 😢😢😢😢

تو چن ماه داغون شدم رفتم جهازمو با اشک اوردم منیکه قبلا حتی قرص سردردم نمیخوردم الان قرص ارامبخش میخورم کارم شده فقط گریه  اخه حق من این نبود 

پیش خانوادم غرورم شکست  حتی داداش ۱۵ سالمم بهم سر کوفت میزنه شوهرت ولت کرد رفت 😢😢😢

واااااااااااای خدا مغزم داره میترکه اخه چراااااااااا من 

مطمئن باش جواب این ظلمشو میگیره.خیلی سخته شرایطت برات صلوات میفرستم تا دلت اروم شه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قرار نیست همه توو زندگیشون موفق باشن و اینکه شما شکست خوردی توو زندگیتون اصلا دلیلی بر بد بودنِ شما نیست و کسی حق نداره بهتون سرکوفت بزنه دربرابرِ سرکوفتا به هیچ وجه سکوت نکنید و با آرامش جواب بدین و اجازه ندین کسی با حرفاش ناراحتتون کنه... شما با طلاق گرفتن ازین آقا خودتون رو بالا میکشید وقتی توو زندگی مشترک آرامش نباشه پشیزی ارزش نداره اون زندگی...

قاصدِ روزانِ ابری! داروَگ! کِی می‌رسد باران...؟!🍃

داداشت خیلی عذرمیخام کاراشتباهی کرده بهش رونده بخابون دهنش بگوب تومربوط نیس دوم خداشوهرتم لعنت کنه انشالله ب زمین گرم بخوره انشالله صاعقه بزنه پس کلش زیرماشین برع تیکه هاشوباقاشقم نتونن جم کنن مردک بیشعور

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

ناراحت نباش عزیزم لیاقتتونداشته خداروشکربچه نداری وخودش اقدام به جدایی کرده که زودترخلاص شی ازدست داداشت ناراحت نشوسنش کمه عقلش نمیرسه روحیتونبازوروحرفاحساس نشو.

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

والا نمیدونم مشکلش باهات چی بوده؟زوری ازدواج کردین؟رفتارت یا ظاهرت را دوست نداره؟

هر چی که بوده  رفتارهایی که داشته بسیار وحشتناک بوده اگر میشد خودتو تغییر بدی خوب بود ولی اگر اون مشکل داره خوب کردی جدا شدی بهش فکرم نکن راحت شدی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706