2733
2734
عنوان

كيا بتاشون بالا نرفت اصلا چرا بتا بالا نميره

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 33 پست
ازمایشگاه من بالای ۵۰ مثبت بود

اها

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان ۵ هفتمه 

عزيزم خدا حفظ كنه

واسم دعا كن بره بالا و منم مامان خوبي باشم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2731
واسه من یه روز بعد از تاخیر ۷۰ بود . چهار روز بعدش ۲۰۰ شده بود 

منم يكشنبه ازمايش دادم

امروز برم بهتره يا فردا 

2738

عزیزم بتا باید هر۴۸ ساعت دو برابر بشه حتما، اگر نشد پزشک شک میکنه به حاملگی خارج از رحمی و یا پوچ.. من تجربشو داشتم..

میشه از ته دلتون دعا کنید خدا یه دختر صحیح و سالم به من هدیه کنه....🙏🥲🥺
رفتی آزمایش؟

بله عزيزم

بالا رفت

2706