2733
2734
عنوان

تعبیر خواب النگو طلا دربارداری

14480 بازدید | 20 پست

خانوما ۸ هفته ام . بعد دیشب باز خواب النگو طلا دیدم . یه جایی بودم با یه نفر ،دوتامون النگو داشتیم بعد در اورد بمن نشون بده النگوهاشو منم در اوردم بعد اومدیم بکنیمشون دستمون یهو یکی از النگوهاشو داد بمن گف بکن دستت . تعبیرش چیه؟

بعد بچها این سومین باره خواب طلا میبینم از اول بارداریم یبار انگشتر دیدم باردوم النگو انگشتر باهم بارسومم ک اینبار بود یعنی چی

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچت دختره 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حتما صدقه هم بده .به معنی حرف و مسئله و مشکلم هست.ینی با کسی دعوات میشه برات حرف درست میکنن

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
حتما صدقه هم بده .به معنی حرف و مسئله و مشکلم هست.ینی با کسی دعوات میشه برات حرف درست میکنن

تو مجازی با یکی بحثم شد حرفم درست کرد پشت سرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
طلا توی خواب به معنی بچه است   فکر کنم بچت دختره

میگن النگو ک پسره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچت دختره 

میگن النگو که پسره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
یعنی بچت دختره

پس مگه نمیگن انگشتر دختره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا من خواب النگو دیده بودن ولی پسره بچم

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

@varparide25    

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706