2737
2739
عنوان

کیا بیدارن درد و دل دارم...

199 بازدید | 21 پست

امشب خیلی اتفاقی رفتم تو مسیجای گوشی شوهرم دیدم به یکی از همکارای قبلیش که خداروشکر رفته شهر خودشون به هم پیام دادن شوهرم گفته رفتی پیش خاله اونم گفته نه شوهرمم گفته گناه داره بعد خندیده اونم گفته خیلی تو کف منه...بعد من طاقت نیاوردم به شوهرم گفتم اونم میگه که ما با اون شوخی کردیم یعنی شوهرمو شاگرد مغازش همیشه میگفت برم شهر خودمون میرم پیش خاله ازین حرفا من کسیو نمیشناسم...ولی یکمم یحثمون شد بعد من بهش گفتم دیکه برام مهم نیستیو ازین حرفا،،،،دیگه باهاش حرف نزدم،،،تا حالا ازش چیزی مدیدم گوشیشم همیشه دسترسمه سر وقتم میره میاد ولی خیلی ناراحتم بخاطر پیاماش میگه من اهل کاری نیستم ولی هر طور راحتی فک کن....😕😕😕حالا هم باهاش قهرم کنارم خابیده،چه رفتاری داشته باشم

دخترم دنیای من♥️

اگر حساس باشی و شک کنی و حس کنه بهش اطمینان نداری بیشتر میره سمتش

رفیق آروم و با سیاست بهش بفهمون ک دوست نداری این حرفارو مثلا وقتی تورختخوابین از روزای خوبت بگو و اونو احساساتی کن درست وقتی توی اوج بود بگو بعضی حرفات و کارات بدون اینکه منظوری نداشته باشی ناراحتم میکنه‌میشه نگییی؟؟؟با تحکم نه 

با ناز بگو و آرامش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه کلن رمز گوشیشو بهت نمیداد و اجازه دست زدن به گوشیشو نداشتی خوب بود؟!

برو خداتو شکر کن

بیخودی فکر الکی هم نکن گلم

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2738

اره عزیزم اصلا نگران نباش مرداباهم خیلی ازاین شوخیا میکنن اگه ازاین حرفابهش بزنی تازه شاخکاش فعال میشه و لجبازی ام که شده این کارو میکنه میدونم چه حسی دازی همش از تاثیرات تاپیکای خیانته الکی زندگیتو خراب نکن مردی که میخواذ خیانت کنه اول گوشیشو رمز میذاره

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

مردا با هم از این شوخیا دارن چرا خودتو اذیت میکنی 

ما زنا تو خودمون راجع به همه چی میگیم از خواسگارای قدیمی گرفته تا امروز رفتم خیابون یارو داشت نگام میکرد 

حالا این بنده خدا به همکار مردش شوخی کرده

کنترله زیادی خیلی بده 

مردی که ریگی به کفشش باشه گوشیشو‌۱۰۰ جا قایم میکنه 

بت پیشواز مصیبت نرویم 😉

2706