2733
2739
اتفاقا خودم پشیمون شدم . کاش ناراحت نمیکردم مادرشوهرمو .😔 خیلی دوستش دارم . مثل مامان خودم مهربون و ...

من هر وقت شوهرم نبود مادرشوهرم میومد میگفت ساسان فلان کارو کرده بعد که من باشوهرم بحث میکردم شوهرم به مامانش میگفت چرا به حدیث گفتی میگفت حدیث به من گفته مادر شوهرم از ترس تکذیب میکرد اخرم همچی سر من خراب شد واسه اون گفتم با اینکه مادر شوهر منم خیلی خوبه

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها امشب نمیدونم بین شوهرم و مامانش چی شده بود شوهرم باهاش سرسنگین بود دوس داشتم بفهمم💁

اوف منم الان دوسدارم بفهمم شوهرت چرا سر سنگین شده😊فضول خودتی

وزن اولیه ۶۳ وزن الان ۵۷  هدف ۵۵ . من میدونم ک میتونم پزشکی دندون دارو⁦♥️⁩
2731
عاقا چی میگییییی من رفته بودم یه مجلسی آخونده میگفت خوبی کسی رو هم جلوی یکی دیگه بگی غیبت حس ...

نمیدونم جانم شاید حق با شما باشه . 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2740
معمولا غیبت نمیکنم ولی امروز در مورد عروس عمه م مه دختر عمه مو از خونش بیرون کرده به مامانم گفتم الب ...

بدجور ضایع شدیا😊

اوف منم الان دوسدارم بفهمم شوهرت چرا سر سنگین شده😊فضول خودتی

خخخ بیا باهم حدس بزنیم😂

ببین ما چند شب پیش خونه فامیل شوهرم دعوت بودیم بعد تا اومدیم بریم چون خدایی شوهرم خیلی کار شد موقع افطار رسیدیم قبلشم با شوهرم ی کوچولو بحثمون شد پدر مادرشوهرمم عادت دارن خونه فامیلشون دعوتیم تلفن کشمون میکنند منم گوشیمو سایلنت کردم ویبره اشم آف کردم ج زنگهای مادرشوهرمو ندارم🙈اونجا رسیدیم مادرشوهرم هی تکرار میکرد ب جفتتون ز زدم ج ندادین منم گفتم وای من خوابیده بودم سایلنت کردم یادم رفت درست کنم ولی ول کن نبود پدرشوهرمم اومد با اخم اومد گفت چرا دیر اومدین منم با اخم گفتم شوهرم کار داشت

به پدرم بی احترامی و توهین کرده بود قبلا، بعد من یادم اومده بود بازم با حرص تعریف میکردم و ...

اوووف من خط قرمزم اینه کسی ب خانوادم توهین کنه خدا صبرت بده

فداسرت نزارحرص بخوری پوستت خراب میشه خودت خالی کن

ای درد و بلای شوهرم بخوره تو سرش مردک خیکی

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...