2737
2734

معمولا غیبت نمیکنم ولی امروز در مورد عروس عمه م مه دختر عمه مو از خونش بیرون کرده به مامانم گفتم البته فقط جریان و تعریف کردم 

که مامانم کنفم کرد و کفت خودش خیلی وقته میدونه 😂😂😂

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غیبت نمیکنم هذا من فضل ربی ، إن شاء اللّه همیشه اینجوری باشه ، یکی هم غیبت کنه بحث رو عوض میکنم یا از اون آدم دفاع میکنم اگ ک ظرفیتش بالا باشه بهش تذکر میدم ک غیبت نکنه 😇 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
من همچین کاری کروم پشیمون شدم یکسال دارم تاوان میدم نکن شما عزیزم اخرش دور از جونت همچی سرخودت خراب ...

اتفاقا خودم پشیمون شدم . کاش ناراحت نمیکردم مادرشوهرمو .😔 خیلی دوستش دارم . مثل مامان خودم مهربون و دلسوزه . ولی واقعا مساله ی مهمی بود و از من کاری بر نمیومد . شاید در جریان بودن خانواده ش کمک کنه به بهبود اون موضوع

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2731
امشب خونه فامیل شوهرم مهمونی بودم پشت سرشون البته بیشتر پشت سر مادرشوهرم واسه مامانم و خواهرم😒 خدا ...

اصلا یکی از تفریحات مادر دختری غیبته ادم میترکه اگه نگه😆

وزن اولیه ۶۳ وزن الان ۵۷  هدف ۵۵ . من میدونم ک میتونم پزشکی دندون دارو⁦♥️⁩
منم فکر میکنم فقط گلایه مادر شوهرم و میکنم ولی خدا اونم غیبت مینویسه

نمیدونم عریزم اما میگن ظلمی که بهت روا شده جایی بگی غیبت نیست . 

ببین مثلا من به مادرم میگم مادرشوهرم این حرف رو زد و دلمو شکست ! ( فک نمیکنم این غیبت باشه )

اما مثلا من برم بگم مادرشوهرم خسیسه یا کثیفه حمام نمیره یا تهمت میزنه و ... ( این غیبته چون ظلمی به من نرسونده که ) 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2738
نه وقت نداشتم سرم خیلی شلوغ بود ولی غیبت توی ذهن هم مگه گناه داره؟؟؟؟

نه اخه تنها بودی مجبور بودی خودت با خودت غیبت کنی 😄

وزن اولیه ۶۳ وزن الان ۵۷  هدف ۵۵ . من میدونم ک میتونم پزشکی دندون دارو⁦♥️⁩
غیبت نمیکنم زیاد . تازه در مورد یه حرفی که مادرشوهر بهم زده بود به مامانم گفتم که این غیبت نمیشه . ظ ...

عاقا چی میگییییی

من رفته بودم یه مجلسی

آخونده میگفت خوبی کسی رو هم جلوی یکی دیگه بگی غیبت حساب میاد شاید طرف راضی نباشه

منو میگی😐

برگشتم گفتم حاج آقا یعنی دیگه کلا حرف نزنیم دیگه

گفت آره میخواستم همینو بگم حرف نزنید