2737
2734
عنوان

مرکز اوتیسم خوب در مشهد

1199 بازدید | 11 پست

سلام دوستان عزیزم پسر حدودا ۳سال و۷ماه دارم که در حد چند کلمه حرف میزنه خیلی شیطونه اگرم چیزی بخواد بهش ندیم جبغ میکشه وپرخاشگری میکنه حدودا یکساله بهترین دکترهای روانشنا و روانپزشک مشهد بردمش ولی به هیجا نرسیدم یکی تشخیص عدم توجه و داد یکی تشخیص پیش فعالی خیلی کم حتی براش دارو اعصابم هر دارویی بگید تست کردیم البته با تجویز پزشک بهتر نشد بدترم میشد داروهارو میخورد الان حدودا ۲ماهه داروهاش و قطع کردم جدیدم فکرم‌ درگیر شده واسه اوتیسم خفیف(اسپرگر) چون پسرم از علائماش چند تاشو داره که مهم ترینش همین حرف نزدنشه تو مشهد نتونستم مرکز اوتیسم خوب پیدا کنم جدیدا بردمش کلنیک عارف که روانپزشکش کمی باهاش وقت گذروند گفتم اوتیسم نداره  بازم خیالم راحت نیس شبا از نگرانی نمیتونم بخوابم لطفا اگه کسی مرکز اوتیسم خوب در مشهد میشناسه و یا مشکل مشابه با من داره و اطلاعاتی داره بهم کمک کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین مشاورهای اوتیسم معمولا تو بهزیستیان یه زنگ بزن ببین بهزیستی های شهرتون ایا تست اوتیسم میگیرن یا نه چون اونا خیلی از نزدیک دیدن خوب همه علائم رو چک میکنن

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2731
عزیزم من پسرتون ندیدم از نزدیک ولی باین چیزایی که شما گفتی بچتون مشکلی نداره اینقدر حساس نباشین  ...

خدا کنه فقط حساسیت من بی مورد باشه پسرم خیلی منو باباشو بغل میکنه دائم بوس میکنه ولی دوست نداره اطرافیان بغلش کنن بوسش کنن فقط مامانم یکم بیشتر باهاش وقت میگذرونه راحت بوسش میکنه ولی بقیه رو اگه خواسته ای داشته باشه ازشون اجازه میده بوسش کنن خیلی هم به منو باباش وابسته شدیده

2738
سلام پسر منم سه سال و ده ماه شه هنوز حرف نمی نه ،،البته ارثی هست ،،خودم دیر حرف اومدم

لطفا میشه یکم از کارهای پسرتون توضیح بدید بچه آرومیه یا شیطون به چه کارهایی بیشتر علاقه داره

خدا کنه فقط حساسیت من بی مورد باشه پسرم خیلی منو باباشو بغل میکنه دائم بوس میکنه ولی دوست نداره اطرا ...

به نظر من پسرتون فقط خیلی وابسته شماست منم به مامانم وابسته بودم حتی نمیذاشتم دستشویی بره 😂😂😂😂برا مشکل صحبت نکردنش میتونین ببرینش گفتار درمانی 🙂

موفق باشین