2737
2739
خدا لعنت کنه جوش رو بخدا پدرم دراومد برا خوب شدن این جوشا منم روزی یدونش ک خوب میشه ۸ تا سبز میشه ...

دکتر رفتی?

تاحالا به گزینه ی زندگی شخصی بقیه به من چه? فکر کردید. ?گزینه خوبیه بهش فکرکنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب روزی چند بار باید صورتتو بشوری ک چربی رو پوستت نمونه  با پنبه و گلابم میشه چربیشو بگیری&nbs ...

روزی سه چار بار میشورم جوری ک دردم میگیره ولی باز چربی داره بعده ده دقیقه 

2731
دکتر رفتی?

پ نه پ نرفتم

هر نسخم ۳۰۰ تومن خرج کردم

۲ ساله پیگیرم

چن دفه راکوتان خوردم بعد دوماه منصرف شدم

ولی بعد عید تصمیم گرفتم برا ۶ ماه بخورم

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
چه خوب

من یه مدت صورتم زیاد جوش میزد..

پیش اکثر پزشک ها هم رفتم.و انواع دارو های گرون قیمتم استفاده کردم..تا مدتی خوب میشد و بفد از قطع کردن داروها باز برمیگشت به روال قبلی..

دوبار میکرو کردم عالی شدددد یعنی صورتم..

🧡
2738
من چند ماهه دارم آزیترومایسین میخورم جوشام خیلی کمتر شدن 

خوردن زیادش مشکل ساز نیس

روزی یکی؟

همونه ک دکترا ۶ تا میدن برا عفونت گلو و سرماخوردگی؟

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
روزی سه چار بار میشورم جوری ک دردم میگیره ولی باز چربی داره بعده ده دقیقه 

گلاب بریز توی آب پاش و پنبه بذار دم دستت در طول روز هر وقت احساس کردی پوستت چربه گلاب بپاش رو پنبه و صورتتو باهاش کامل پاک کن هم چربیشو قشنگ میگیره هم خوشبو میشه صورتت حتما امتحان کن

خوردن زیادش مشکل ساز نیس روزی یکی؟ همونه ک دکترا ۶ تا میدن برا عفونت گلو و سرماخوردگی؟

آره همونه, برا من ک اصلا مشکلی ایجاد نکرده اول روزی یکی میخوردم الان یه روز درمیون بعدشم میخوام دو روز درمیونش کنم

2706