2733
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 21 پست
دوسم داره. ولی چون ۱۱سال ازم بزرگتره نمیتونیم بهم عشق بدیم... مثل بچه ها گاهی قربون صدقم میره ولی من ...

وای چقد حست نسبت به رفتارای شوهرت به من شبیهه

منم هفت سال از شوهرم کوچیکترم ولی چون از سن پایین یعنی هیجده سالگی عروسی کردم همیشه منو مثل بچه میبینه و باهام مشورتم نمیکنه فک میکنه همه ی کارای خودش درسته

حتی چند بار که باهم بیرون رفته بودیم رفتارش طوری بوده که فک کردن پدرمه

البته از لحاظ قیافه من ریزه میزه هستم و سنم کمتر نشون میده

اون گنده و شکمو و هیکلی 

اختلاف سنیتون که زیاده،چرا بااین شرایط باهاش ازدواج کردی؟میدونی اون الان خیلی گناه داره که عشقش یه ط ...

اره بخدا خیلی ناراحتم. دلم براش میسوزه.برای خودمم همینطور. خدایا چکارکنم😭   

اخه ما قبلا تجربه ناموفق هم داشتیم. شوهرم یه بچه هم داره از قبل.  بچدارم نمیشه . میگه بیا درمان کنیم یعنی ای یو ای ولی من بااین وضعیت بچه نمیخوام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقد حست نسبت به رفتارای شوهرت به من شبیهه منم هفت سال از شوهرم کوچیکترم ولی چون از سن پایی ...

ولی شوهر من بچه داره و بچدارم نشدیم تواین دوسال. الان دیگ نمیخوام و دودلم واسه زندگی

2731
اره بخدا خیلی ناراحتم. دلم براش میسوزه.برای خودمم همینطور. خدایا چکارکنم😭    اخه ما قبلا ...

نه اصلا فکربه بچه نکن تایه تصمیم درستی درباره زندگیت نگرفتی، برو پیش یه مشاوره یا خودت کتاب بخون،دکتر هلاکویی نظراتی جالبی میده کانال تل داره 

چون خونه داشت. بخاطر مادیات و رفاه. اما الان دلم بشدت عشق میخواد. مادرمم گفت خوبه خوشگله. الانم انقد ...

عزیزم بهت حق میدم ولی خوبی ها و مزیت های شوهرت هم در نظر بگیر خیلی از مردها خوش چهره و خوش هیکلن با عشق هم ازدواج کردن ولی زندگی زنشونو جهنم کردن خیلی هام طلاق گرفتن نیمه ی پر لیوانو ببین عشق هم به نظر من اونجوری که تو قصه هاست تو دنیای واقعی وجود نداره حداقل شدتش اونقدر نیست سعی کن جنبه های مثبت زندگیتو تقویت کنی ایشالا علاقه هم بوجود میاد

منم بدون عشق و علاقه ازدواج کردم عاشق نیستم ولی دلبستگی دارم بهش اوایل خودم و شوهرمو خیلی اذیت میکردم تاحدی که دلم واقعا براش میسوخت ولی کم کم دیگه عادت کردم پذیرفتم که این جفت منه قراره یه عمر باهاش زندگی کنم پس بایدگذشته رو فراموش کنم حداقل تاوقتی که اون تو زندگیمه تو هم سعی کن قبول کنی وگرنه خیلی سخت میشه برات زندگی افسرده میشی خدایی نکرده

منم مثل تو واسه اینکه از شوهرم خوشم نمیاد دلم نمیخواد بچه داشته باشم شبیه اون بشه

من اونوقتی که ازدواج کردم باهاش کمی دوسش داشتم

و نه قیافه و نه هیچی برام مهم نبود

همیشه بهش محبت میکردم پیامای عاشقانه پر از حسای خوب

اما انگار دارم به دیوار پیام میدم گاهی جواب نمیداد گاهی هم که جواب میداد با یه تشکر خشک و خالی و پشت بندش یه عزیزم و گلم و من یهو دلم میگرفت و غصه دار میشدم خیلی سعی کردم باهم خوب باشیم اما اون نخواست هنوز یه ماه نشده به عروسیم کتک خوردم سر هیچ و پوچ و به خاطر عصبی بودنش ولی با اون حال بازم خواستم باهاش ادامه بدم و همچنان سر هیچ و پوچ کتک میخورم و الان شدم یه آدم بی روح که حتی به خودشم تعلق نداره و انقدر رو هوام که اصلا فلسفه وجودی خودمم درک نمیکنم

من خواستم عاشقش بشم دوسش داشته باشم

اما اون نخواست 

کتکم زد

بهم خیانت کرد

سرد بود چه به لحاظ رفتاری که خیلی سرد و خشک بود

چه به لحاظ جنسی

من الان از هیچیش خوشم نمیاد

😐