2737
2734
عنوان

حالم از يه سريا واقعا داره بهم ميخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 36 پست

دقیقاااا... اخه اگه کسی از تایپیک خیانت ناراحت میشه میتونه نخونه دیگه چرا توهین میکنه .تایپیک ها هم که از عنوان میشه فهمید درمورد چیه

بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد ، نه در آنچه که به آن می نگری💙 (اندره ژید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکیشون اونور داره ملت رو دعوا میکنه چرا تاپیک خیانت میزنید

همونو ديدم شهرزاد سعادت

از تاپيكش اعصابم خورد شد

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
منم همینو گفتم من واقعا آدم رویا پرداری هستم از وقتی تاپیک خیانت خوندم ب شوهرم شک کردم.دیگ نمیخونمشو ...

دقيقا

ميتونن نخونن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
ديوونن واسه تاپيك يلدا و خيانت گزارش ميزنن ميگن نميخوايم بهش فكر كنيم اعصابمون خورد ميشه

خب مگه باید به تاپیکا فکر کرد ؟ بخونن رد بشن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
من خیلی چیزا از نی نی سایت یاد گرفتم واقعن.حتی از تاپیکای خیانت.بالاخره به جا باید ببینیم چیزیه ک تو ...

اره دقيقا منم خيلي چيزا ياد گرفتم بهضيا خواهرانه راهنمايي ميكنن

همونو ديدم شهرزاد سعادت از تاپيكش اعصابم خورد شد

اسمش رو ندیدم والله ولی ناراحت نباش خودمون دعواش کردیم برو راحت سحری بخپر😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خودخواهی ازاین بیشتر ک تعیین تکلیف بکنی واسه بقیه و گزارش بزنی

هرکس بدش میاد و حس میکنه سرکاریه  و دروغ  لطف کنه  بره بیرون  چیکار ب بقیه داره

انگار اینا گزارش نزنن و نگن  سرکاریه  انسانیت و دنیا بهم میریزه 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
ديوونن واسه تاپيك يلدا و خيانت گزارش ميزنن ميگن نميخوايم بهش فكر كنيم اعصابمون خورد ميشه

چیشد اخرش؟؟

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
اسمش رو ندیدم والله ولی ناراحت نباش خودمون دعواش کردیم برو راحت سحری بخپر😁

خخخخخخخخ😂

خودخواهی ازاین بیشتر ک تعیین تکلیف بکنی واسه بقیه و گزارش بزنی هرکس بدش میاد و حس میکنه سرکاریه &nb ...

اخ اخ دقيقا باهات هم نظرم

2706