2737
2734

شما زن نيستين؟؟؟؟؟چقدر خود خواهيد

چطوري بد هم نوعتون رو ميخوايد

شايد يه بدبختي خواهر نداره

شايد بي كسه

تاپيك ميزنه چشم يكي باز ميشه زندگيش نجات پيدا ميكنه

اونايي ك واسه تاپيك خيانت گزارش ميزنن همون بدبختايي هستن كه چشمشون رو رو خيانت شوهرشون ميبندن حاضرن شوهرشون زن بگيره طلاقشون نده

متاسفم براتون

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

اصلا ما ایرانیا یاد نمیگیریم کار به کار هم نداشته باشیم

تو هر زمینه ای هااااااا

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا ما ایرانیا یاد نمیگیریم کار به کار هم نداشته باشیم تو هر زمینه ای هااااااا

اره بخدا

اصن باورم نمبشه چنين ادمايي وجود دارن

دلم ميخواد سرمو بزنم تو ديوار

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

یکیشون اونور داره ملت رو دعوا میکنه چرا تاپیک خیانت میزنید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چی شده ؟

ديوونن واسه تاپيك يلدا و خيانت گزارش ميزنن ميگن نميخوايم بهش فكر كنيم اعصابمون خورد ميشه

2738

من خیلی چیزا از نی نی سایت یاد گرفتم واقعن.حتی از تاپیکای خیانت.بالاخره به جا باید ببینیم چیزیه ک تو بستر جامعه هست اگه خدایی نکرده تو زندگیمون پیش اومد بدونیم حداقل چیکار کنیم

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

منم همینو گفتم من واقعا آدم رویا پرداری هستم از وقتی تاپیک خیانت خوندم ب شوهرم شک کردم.دیگ نمیخونمشون ولی اوناام حق دارن خیانت و نمیشه ب دوست و فامیل و آشنا گف ک اینجا هیچکس نمیشناستشون میان سبک میشن

خودت باش.مگ خودت چشه:/
2706