2733
2734
عنوان

خودتون و همسرتون متولد چه ماهی هستید? تاچه حدباهم سازگارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 253 پست
اوه اوه تاحالا بایه مردادی سرکار نداشتم خداروشکر

جرات نداریم بگیم بالا چشمت ابروست.نابودمون میکنه!!

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من خیلی دمدمی ام.‌‌اما خب این فک کنم مربوط به مزاجمه که دموی ام .اوایل هر تصمیمی میگرفتم شوهرم میگفت ...

نه اصلا شبیه بودن خوب نیست که به قول تو باید تکمیل کننده هم باشن خداروشکر ‌واقعا..اما مردادیا خیلی خوبن واقعا😁🙈

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه دختر عمه مردادی دارم همیشه شمشیر به دسته.😐یه چیز اونور تو از جنگجو.

اواااا نه بابا😕😕من مردادیم اما اینجوری نیستم بخدا خیلی مهربونن که

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2728

اونقدرام بد نیستیم ولی عصبیمون نکنید خیلی ام خوبیم...مشکلمون اینه زود عصبی میشیم...ولی هیچی تو دلمون نیست برا کسی نقشه شوم نمیریزیم مث بعضیا که درظاهر ارومن ولی قبرتو قایمکی میکنن

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
هههه شوهرت زندس هنوز؟

طفلک انقد چنگش میندازم گازش میگیرم

اره فعلا تو ۵ ماهی گ عروسی کردیم دوام اورده خخخخ

بیشتر سعی میکنه ب حرف گوش کنه تا یکاری دستش ندادم خخخخ

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738

خخخخخ خب دیگ مردادی ینی شیرررر

اصن ینی جومونگ خخخخ

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
اواااا نه بابا😕😕من مردادیم اما اینجوری نیستم بخدا خیلی مهربونن که

شاید به سال تولد هم هست.اون سال ۶۶ هست.یادم نیست چیه.ولی شوهرم هم یه دختر عمو داره اونم مرداد۶۶ هستش دقیقا اونم جنگجوست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
نه اصلا شبیه بودن خوب نیست که به قول تو باید تکمیل کننده هم باشن خداروشکر ‌واقعا..اما مردادیا خیلی خ ...

مگه اینکه خودمون از هم تعریف کنیم...شوهرم الان منو شناخته خیلی محتاط رفتار میکنه و مواظب حرفاش هست.احساس کنه ناراحتم کرده فوری دلجویی میکنه چون میدونه چند ساعت بگذره تو خونه بمب میترکه...

گاها میگه مطمینم بچه ی ایندمون تو خونه از تو حساب میبره واقعا بعضی اوقات ترسناک میشی !😲😈😈😈😈

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
خخخخخ خب دیگ مردادی ینی شیرررر اصن ینی جومونگ خخخخ

😂😂😂

2706