2737
2739
عنوان

خودتون و همسرتون متولد چه ماهی هستید? تاچه حدباهم سازگارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 253 پست
سلام عززیزم...تبریک.😍🌹🎂 اسم نی نی روچی گزاشتین؟

سلام  گلم ممنوون 😍😍😍

آنا خانوم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت نسوزه.هر صورتی گه بی عیب و نقصه زیباست.رو بچت اسم نذار.

آره دیگه الان ک خیلی خوب شدم .عاشقشم اصلا اوایل بخاطر افسردگی کلا داغون بودم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
آره دیگه الان ک خیلی خوب شدم .عاشقشم اصلا اوایل بخاطر افسردگی کلا داغون بودم

آره اوایل آدم حساس میشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
این الانشه.😍😍😍عاشقشم.

ماشاءالله بهش 😍

ما مهریا که احساساتی تریم!

اره منم احساساتیم ولی مهربونی قاطیش دارم

اون احساساتیه و حسااااس خیلی حساساااا

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2740

خودم70،همسرم64هستند،من تیرم همسرم مرداد تولدمون10روز فاصله ست واسه همین جشن باهم میگیریم،خیلی هم تفاهم داریم تاحالا مشکلی نداشتیم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بیشتر باهم دوستیم تا زنوشوهر،خیلی دوستش دارم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
اره همش باید کوتاه بیایم بهمنی ها خیلی خوبن والا

والا یه رفیق بهمنی دارم به خاطر شوخ بودن و بذله گوییش رفیقام دوسش دارن ولی در کل اصلا اخلاق نداره آدم فحاشیه تا بش بگی بالاچشت ابرو سریع دعوا میکنه تو دعوا اگه جلشو نگیری میزنه تیکه و زخم زبونم بزنه بد میزنه همیشه هم باهم دعوا داشتیم خودمم ابانم 

دختر داییمم میخواس با یه پسره رل بزنه، اونم بهمنی بود، البته شانس اورد باهاش وارد رابطه نشد چون اونم معلوم شد که هرشب میره با یه زن تو خونه........ 

یه دختره ام هس بهمنیه اسمشو بگم قمیا می‌شناسن ته تههه هرزه بازیه به پسرا.....