2733
2739
عنوان

کیا خوردن بچه شون معضله براشون؟؟؟

189 بازدید | 28 پست

واقعا دیگه خسته شدم هیچی درست نمیخوره

غذا که هیچی میوه ک بماند.

بااینکه 14 ماهشه ولی هنوز سوپی درست میکنم میکس میکنم میریزنم تو حلقش اینکارو نکنم نمیخوره

توروخدا اگه تجربه دارین بیاین کمکم ک چجوری بهش غذا بدم چی بدم چیکار کنم میوه چیکار کنم چحوری بدم بخوره 

صبونه چیا بدم

الانم که بازم سرماخورده

من تجربه ندارم ولی بیشتر مشاور کودکا میگن بچه ک غذا نمیخوره هرچی بدویی دنبالش زورش کنی بیشتر فراری میشه ولش کنی خودش گرسنه باشه میاد سراغ غذا 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

وای گفتم خدایا مگه بچه رو میخورن؟😱😨😨🤣🤣🤣🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به هیچ  عنوان  مجبورشون نمیکنم بخورن 

غذا رو سروقت میارم میشینم و  صداشون میکنم ؛ اگه اومدن بهشون میدم اگه هم نه بلند میشم و به کارام میرسم 

تصیمیم گرفتم بخاطر این موضوع خودمو ادیت نککم 

بالاخره گشنشون که بشع  خودشون میان سمتم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
پس منوبگو24 ساعته کاسه غذادستمه دنبالش میدوم یه لقمه میخوره دیگه اصلانمیخوره17ماهشه

عصبی شدم. هرکاری میخوام بکنم اول تو فکر غذای بچمم.

شوهرم میگه بریم بیردن میگم غذاش چی میگه بخوابیم میگم غذاش چی...

اصلا روانی شدم دیگه غذا هم از گلوی خودم پایینن نمیره

ببین بچه ت این حس تو فهمیده ولش کن ...

توی سنی هست که میخواد استقلال شو نشون بده با نخوردن یا با هرچیز دیگه ...

تو باید اول بذاری خودش بحوره ...

یه ظرف غذا بذار جلوش قاشقم بده بهش .. بازی بازی کنه

ازینور هم تو بهش وسطا بده ... هرچند اصن زورکی خوب نیس ...

پوره سیب زمینی رو شبیه توپ قلقلی کن بریز جلوش ...

میوه خورد کن بذار جلوش

بذار تفریح ش بشه غذا خوردن

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
باردارم ازنظراعصاب کاملابه هم رخیتم خیلی خسته میشم اخرسرکاسه میدم دستش همه جاروکثیف میکنه یکی دولقمه ...

الانم حامله ای؟؟ چندوقتته؟؟ سخته که. منم که حامله نیستم جنگ اعصاب دارم بخدا

استارجان ببین چیا دوس داره اونو بده 

دختر من اصلا غذا و سوپ نمیخوره با جویدنش اصلا مشکل داره انگار تو دهنش نگه میداره یا میریزه بیرون

من دیگه خسته شدم شیر برنج و فرنی و موز و هرچیزی که به شیرینی بزنه دوس داره به زور یکم میخوره همونارو میدم وزنشم کمه....

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2706