2737
2739
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 129 پست
نمیدونم  ولی خیلی دوس دارم بدونم واقعا دوستم داشت یا بخاطر خانوده ش اومده بود جلو اگه دوستم د ...

نه دوست نداشته.مطمئن باش هیچوقت بهت فکر نکرده برای ازدواج.اون اولویتهای دیگه ای داشته واسه ازدواج.و اگه میخواست تو رو خودش زودتر پا پیش میزاشت و از دست نمیدادت.این یه عشق یه طرفه بودفراموشش کن و هروقت دیدیش عادی رفتار کن.انگار نه انگار

ولش کن عزیزم اگه واقعا دوست داشت با زمین و زمان میجنگید نه اینکه دوری رو بهانه کنه به دشوهر و بچت بر ...

واقعا

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوست نداشته.مطمئن با هیچوقت بهت فکر نکرده برای ازدواج.اون اولویتهای دیگه ای داشته واسه ازدواج.و ا ...

مرسی اینطور خیلی راحت تر کنار میام

2731
خاله منو ندادن به یه پسری که میمرد واسش پسره الان دیگه 50رو رد کرده ازدواح نکرد و همیسه سیاه میپوشه

خیلی سخته

الان خاله ت باش کنار اومده؟

میدونید همش به این فکر میکنم حالا چطور با زنش برخورد کنم چطور وقتی دیدمش مهرو محبتش به زنشو تحمل کن ...

وا یعنی چی؟مگه هنوز روش حساسی؟بیخیال بابا.هووت نیست که.عشقای نوجوونی هورمونیه.پایه و اساس نداره

2738
خیلی سخته الان خاله ت باش کنار اومده؟

اونم سرش گرم بچه هاشه اینجا زندگی نمیکنن المانه اونقد تفریح و سرگرمی دارن که فک نکنم به اون بنده خدا فکرم کنه اون خودشو نابود کرد از فامیلای دورمونم میگن لباس زیراشم مشکی میپوشه

وا یعنی چی؟مگه هنوز روش حساسی؟بیخیال بابا.هووت نیست که.عشقای نوجوونی هورمونیه.پایه و اساس نداره

آره خیلییی

روز عقدش خیلی ناراحت شدم

راستی عزیزم این داستان رو شوهرت میدونه؟

نه فقط فهمیده خواستگارم بوده

همینم که فهمید خیلی حساس شد بار آخر که اومده بودن یه لحظه تنهام نمیذاشت

راستی عزیزم لینک اون داستان عاشقی اون آقا که گفتی رو میزاری اینجا برم بخونم،مرسی،تو تاپیک قبلیت گفتی ...

تو پر بازدیداس