2733
2739

دخترمن سه سال بود متوجه شدم مچ پاش به سمت بیرم انحراف داره بردیم پیش ارتوپد کف پاش گفت صافه وکفش مخصوص داد الان دخترم استفاده نمیکنه خیلی زمخت وسنگینه کسی هست که بچش بزرگ بشا وانحرافش تو بزرگتر که شده درسو شده لطفا بگین

چه جالب. مدرسه بچه منم بهم پيام داده كه چرخش مچ پا داره. اولين بار بود همچين چيزي ميشنيدم! 

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما حنما پاش کن اللن کوچیکه و میشه درنانش کرد وقتی استخوناش محکم بشه دیگا کاری نمیشه کرد سر سری نگیر

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
2728

پسر من ۲ساله بود متوجه شدم کفش مخصوص پوشید تا ۴سالگی الان چند ماهی هست کف طبی براش خریدیم خیلی بهتر شده

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

جاری من ب دنیا اومده بوده پاش انحراف داشته

چندین بار توهموون نوزادی پاشو شگسته بودن و دوباره گچ گرفته بودن تا درست شده الان ک بیست سالشه سالمه سالمه و هیچ جای شکستگی هم نداره.

دختر عمه شوهرمم یه دختر داره ک پاش انحراف داره اونم چندین بار عمل کرده و هم کفش مخصوص پوشیده و الان ک ده دوازده سالش شده پاش خوب شده

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738
هیچکی نیست که این مشکل روداشته باشه درست کرده باشه؟؟؟؟

بعله یکی از فامیلای ما بچه اش اینطور بود و کفشو پاش کرد الان که کلاس ششمه خیییلی بهتر شده اصلا معلوم نیست فقط کفی طبی میندازه برای کفشش

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش

من خودم کف پام صافه 

دخترمم وقتی دنیا اومد فهمیدم صافه بعد 1 سالگی خودم براش کفش های محکم میگرفتم که پاش اذیت نشه الان 4 سالشه هیچ اثری از کف پای صاف نداره ولی دختر برادرم مامانش بیشتر کفش های عروسکی میخرید الان 6 سالشه پاش از دور مشخصه که صافه 

حتی اگه کفش دکتر خ. شت نمیاد کفش مدل دار ولی محکم براش بگیر خیلی تاثیر داره 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

دختر من دوسالو نیمشه تقریبا  یه ساله منم درگیرم.شوهرمو برادرش وپدرش کف پاشون صافه دکتر گفت ارثیه ولی گاهی وقتا دخترم‌گریه میکرد از‌پادرد بردمش براش کفی ساختن میذارم تو کفشش بهتر شده دیگه خیلی گریه نمیکنه ازپادرد ولی شکل پاش بنظرم فرقی نکرده

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa

پسرمن پاشو روبه داخل ميزاره 

عزيزم اگه تهرانى برو دكتر عليرضا غزنوى ارتوپد اطفال 

من بچمو اونجا بردم يه ورزش داد ويه كفى مخصوص گفت براش گرفتم بعد ٦ما باز بردم گفت خيلى تغيير كرده حالا سالى يكبار بايد ببرم تازه پسر من ٦سالشه كه بردمش

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
2706