2733
2734

امروز از عصره درد کشاله ران و تخمک سمت راست  و لگن سمت راستم دارم شدید نیست قابل تحمله میگیره ول میکنه غیر قابل تحمل استرسامه رحمم هم تیر میکشه همش نه کم و اینکه مثانمم چند روزه انگار پر پره احساس سنگینی میکنم نمیتونم پاهامو سمت شکمم جمع کنم  شمام مثل من بودید 

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره طبیعیه 

واقعا میدونی کجا رو میگم خط راست ک تخمکام هستن ببخشیدا میره تا پشت همون قسمت درد میکنه که پامم درگیرش میشه 

2738

منم تو بارداریم اوایلش احساس تیر کشیدن تو ناحیه رحم داشتم که به پام میزد نمیدونم بعده یه مدت قطع شد یا من دیگه بهش عادت کرده بودم با دکترت مشورت کن ، اگه به دکترت دسترسی سریع نداری برو درمانگاه یا بیمارستان نزدیک خونتون با یه پزشک مشورت کن

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 

منم درد کشاله ران و سمت راست شکم داشتم بعد میزد به لگنم.از درد خشکم میزد.رفتم دکتر گفت سیاتیکته.گفت زیاد پله بالاپایین نکن.کمربند هم داد.عالی بود کمربنده.از هفته ۲۲ تا روز آخر بارداری ازش استفاده کردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
منم درد کشاله ران و سمت راست شکم داشتم بعد میزد به لگنم.از درد خشکم میزد.رفتم دکتر گفت سیاتیکته.گفت ...

من هفته هفتمم اخه الان زود نیست ؟

2706