2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کرج زایمان کردم اما تو دوستام و اقوام چند نفر بودن ک رفته بودن اونجا زایمان کرده بوده یکیشون ک دوقلو داشت میگفت سخت بوده اما بقیه اشون نه یکیشون هم رفته بود تهران سزارین کرده بود اما بخیه و معاینه های بعدش رو کرج پیش یه دکتر دیگه رفت ک سختش نباشه با بچه چند روزه

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

عزبزم من کرج ساکنم و برای زایمانم رفتم تهران ماه ۶ رفتم پیش اون دکتری که میخواستم زایمان کنم و هروقت میگفت میرفتم برای ویزیت شدن و سونو گرافی...ن اصلا سخت نبود بااینکه بیمارستانم هم واقعا دور بود ولی خیلی راضی بودم...

2738
عزبزم من کرج ساکنم و برای زایمانم رفتم تهران ماه ۶ رفتم پیش اون دکتری که میخواستم زایمان کنم و هروقت ...

میخوام برم بیمارستان دی. زیاد باید رفت امد کنیماگه خدایی نکرده بچه زردی داشته باشه و بستری بشه اواره نمیشم

به فکر ترافیکم باش یه موقع خدا نکرده زایمان زود رس داشتی چی 

من دومین زایمانم زودرس بود تارفتم مطب بالافاصله دکتر گفت برو بیمارستان یعنی پشت من اومد تو این فاصله هم به بیمارستان خبر داده بود تا اتاق عمل رو آماده کنن

بیمارستان خصوصی خوب نداره اخه

من تخت جمشید زایمان کردم خیلی خوب بود

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
میخوام برم بیمارستان دی. زیاد باید رفت امد کنیماگه خدایی نکرده بچه زردی داشته باشه و بستری بشه اواره ...

انشالا که زردی نداره عزبزم به جیزای خوب فک کن منم تهران سمت نیاوران دخترمو بدنیا اوردم ولی زردی نداشت توهم از الان فکر ابن چیرارو نکن گلم میری راحت زایمان میکنی برمیگردی خونت

2706