2737
2739

کولر گازی که میخواستیم 13 میلیون بود

همش سه تومن کم داشتم

از دیشب تا الان قیمتش 4 تومن گرون تر شد

حالا باید تنها طلایی که دارم یعنی حلقه ام رو بفروشم یا باید دو ماه دیگه صبر کنیم و دوباره جون بکنیم، آخه آدم به چه امیدی کار کنه؟ از کجا معلوم تا اون موقع هم نشه 20 تومن؟

بخدا خیلی خسته ام از زندگی

هر چی مثل سگ کار میکنیم آخرش یه همچین چیزی باعث میشه تموم خستگی بمونه تو تنم و زجر بکشم همش

دیگه بریدم

استرس واسم خیلی ضرر داره نمیدونم چیکار کنم

راه چاره چیه واقعا

تا کجا مدارا کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

واای مگه چ مارکی میگیرید 😐من پری روزا بابام قیمت گرفت واسه خونه گفت پنج تومن مارک خوبی هم گفت

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

عزیزم درکت می کنم ما خونه ای که میخواستیم پارسال بخریم تا الان سه برابر شده ماشین ۶۰ تومنی ثبت نام کردیم الان ۹۵ شده پولشو نداریم تحویل بگیریم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

کولر گازی شده ۱۷ میلیون ؟😲😲😲 استغفرلله. استغفرلله. چند هزاره ؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
2706