2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از داروهای تقویتی نایاب شدن داروخانه های مراکز ناباروری یا سرچ تو اینترنت دارو خانه هاییکه موجود داشته باشن میزنه؛ از خود دکترتم میتونی بپرسی یا بگی عوض کنه من ۲ سال پیش ۲۰۰ و خورده ای میگرفتم الان که حتمان دوبرابر شده 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2728
خیلی از داروهای تقویتی نایاب شدن داروخانه های مراکز ناباروری یا سرچ تو اینترنت دارو خانه هاییکه موجو ...

دقیقا. اصلا پیدا نمیشه. سرچ کردم. تو اینستا، سایت های فروش دارو، کلی داروخانه سر زدم. الان ۴۰۰ به بالا شده. گرونه، ولی نیازمه. بازم ممنون.

دقیقا. اصلا پیدا نمیشه. سرچ کردم. تو اینستا، سایت های فروش دارو، کلی داروخانه سر زدم. الان ۴۰۰ ...

ببین پس به دکترت بگو گیرم نیومد من خودم سه بار دارومو عوض کرد تا تونستم بگیرم اوبوست شد ول من اونم گیر نیومد شد پرگناکر ؛ یه تماس بگیری مطب اونا راهنماییت میکنن دکتر من که اینطور بود 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤