2733
2739
نه اگه نگرانم بود تا الان به فکر پس انداز واسه جهیزیم بود من هیچی ندارم😔 ۲۳ سالمه خرداد ان شالله ف ...

خب دیگه انشالله چیزی نمونده 

برگرد از الان واسه کار.چی خوندی عزیزم؟؟ 

مطمئن باش روی پای خودت واستی لذتش برات شیرین تره.

عزیزدلم مطمئن باش مامان بابات واست پس اندازی دارن ولی خب نمیان بهت بگن که .

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت یادم نمیره وقتی بابام بلاخره اوکی داد پریدم تو حموم و زنگیدم بهش گ بابام راضی شد پشت فرمون بو ...

اخی

ان شالله این خوشحالی نصیب همه عاشقا بشه

مرمری اولین چیزی ک باعث جذب تو و شوهرت بهم شد چی بود؟ الانم عشقتون مث همون اولاس؟

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
خب دیگه انشالله چیزی نمونده  برگرد از الان واسه کار.چی خوندی عزیزم؟؟  مطمئن باش روی پای ...

ممنون عزیزم روانشناسی

هعی خواهر خبر نداری از دلم

بعضی وقتا نون شب نداریم بخورم از دست ولخرجیاشون

2731
خدایا منو نبر حالا زوده برام فقط کمکم کن ب هدفام برسم ملسی😊😊

وقتی منم مرگ آرزوهامو دیدم ب مرگم راضی شدم

امیدوارم تو ب جایی ک من هستم نرسی

چرا دلت مرگ میخاد عسیسم هنوز زوده برات

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
من این دنیا را دوست ندارن از سختی هاش بریدم ولی از مردنم میترسم

مرگ عین آرامشه

اینو کسایی ک رفتن و برگشتن گفتن

2740
ممنون عزیزم روانشناسی هعی خواهر خبر نداری از دلم بعضی وقتا نون شب نداریم بخورم از دست ولخرجیاشون

عزیزم بازار کار روانشناسی که خیلی خوبه.

برو کمپ ها و مراکز بهداشت سر بزن.

حتی شده 3 ماه کارآموزی برو ولی برو.

حتی آزمون های استخدامی شرکت کن عزیزم 

مثبت فک کن تا انشالله زودتر به خواستت برسی عزیزم.

راستی مثلا روانشناسی خوندی!!!😔😔😔 

تو باید به من مشاوره بدی نه من به تو.😶😶😶😔😔😒😒😒😘😘😘😘😘

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
عزیزم بازار کار روانشناسی که خیلی خوبه. برو کمپ ها و مراکز بهداشت سر بزن. حتی شده 3 ماه کارآموزی ب ...

روان شناس هم گاهی از اطرافیانش ب رنج میاد

دنبال کار هستم عزیزم

دلم از همه چی گرفته از پدر و مادری ک یه ذره ب فکرم نیستن همش محدودیت همش تحقیر نمیزارن ب کسی ک دوسش ...

مادر پدرت به خاطر جنس مخالفی که چند سال بعد معلوم نیست عاشقی یا ازش متنفری  کنار نزار 😊زحمتت کشیدند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
مادر پدرت به خاطر جنس مخالفی که چند سال بعد معلوم نیست عاشقی یا ازش متنفری  کنار نزار 😊ز ...

وقتی تو زندگیم نیستی قضاوتم نکن

من کنارشون نزاشتم فقط دلخورم

بعضی وقتا یه دردایی هس ک فقط درمانش شاید مرگه!😢

تو الان عاشقی گل بانو واسه همین این حسو داری بیا منطقی برخورد کن . اول باید دستت تو جیب خودت باشه حق داره پدرت .. مردها رو اینطوری نگاه نکن اگه پشتوانه مالی نداشته باشی ازارت میدن من ازدواجهای موفق واسه ادمهایی دیدم که خودشون خانوم خودشون بودن مراقب باش یکم  عشقتم دوستت داشته باشه پات میمونه و اگه‌نموند بدون نداره

2706