2737
2739
عنوان

بیاین ببینین خواهر شوهرم چی بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 7297 بازدید | 111 پست
والا من در جریان زندگیت نیستم عزیزم حالا چرا عصبی بوده خواهر شوهرت؟؟؟ بهش میگفتی اره جلسه داشتیم ف ...

والا همینکه از خونه میام بیرون یکی اقوام سلام کنه اینا همشون شروع میکنن حرف درآوردن.که درمورد ما حرف زدن بهت

😎😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خنده میگفتی آره 

مشکل تو چیه؟ 

ببین سخت نگیر هر حرفی رو هم اینطوری واسه خودت داستان نکن در جا یه چیزی بگو بدون دعوا بزار بره

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
با خنده میگفتی آره  مشکل تو چیه؟  ببین سخت نگیر هر حرفی رو هم اینطوری واسه خودت داستان ن ...

دقیقا منم بعد 11 سال زندگی مشترک به همین نتیجه رسیدم که باید همونجا جواب طرفو بدم و الکی حرص نخورم بعدا

2728
والا همینکه از خونه میام بیرون یکی اقوام سلام کنه اینا همشون شروع میکنن حرف درآوردن.که درمورد ما حرف ...

بگو در مورد حرف زدن یا نزدن بقیه هم من باید جواب پس بدم ؟!!!

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
2738
دقیقا منم بعد 11 سال زندگی مشترک به همین نتیجه رسیدم که باید همونجا جواب طرفو بدم و الکی حرص نخورم ب ...

آخه مشکل اینجاس همون لحظه حرف پیدا نمیشه بعد ک فک میکنم میگم کاش اینو میگفتم

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
زود رفت نماند.چون میدونست من جواب میدم دعوامیشه

از این به بعد قبل اینکه بره جواب بده بهش بعدا هم خودخوری الکی نکن

شاید کسی از حرفا چیزی رسونده به گوششون که اینقدر ناراحت میشن و جبهه میگیرن

میگن تو مقصری

من مقصر نیستم مردم باهام راحتن حرف دلشون رو بهم میزنن تقصیر من نیس

2706