2737
2734
عنوان

تاپیک های یلدا از دیشب مدام میترکه

430 بازدید | 38 پست

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_1  

@نی_نی_یار_3    

خواهشا یه دلیل قانع کننده بیارید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا واقن؟ گناه داره بخدا

تاپیک جدید نزد ببینیم چیشد تهش

بخدا از ظهر تا الان سرم داره میترکه انقد اعصابم داغون شده

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
2731
چرا واقن؟ گناه داره بخدا تاپیک جدید نزد ببینیم چیشد تهش بخدا از ظهر تا الان سرم داره میترکه انقد ا ...

یه تاپیک عصر زد تا صفحه ۸۵ اینا رفت تازه ترکید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
کلی حرف رکیک بود دیگه بهتر از اینم انتظار نمیرفت

قبلیاش چرا ترکید

2738

اه داشتم میخوندم دیدم ترکیده ،حتما کاربریشم قطع میکنن بیچاره انقدر دلم براش میسوزه وقتی میخونمش گریه ام میگیره

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
چی بوده ملودی

خیانت شوهرش بود داستان

کسیو نداشت میگفت تروخدا گزارش نزنید درد ودل کنم

اه خدا تازه رسیدم صفحه ۱۰ ترکید اخه این چه کاریه نامسلموناااا

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
یه تاپیک عصر زد تا صفحه ۸۵ اینا رفت تازه ترکید

عصر و دیدم خودمم نظر میدادم توش

الان دیدم ۱۴تا اعلان دارم رفتم ببینم چی بود دیدم نوشته س این تاپیک تعطیل شده

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

یه نینیار بیاد توضیح بده

یا این گزینه ترکیدن با ده تا گزارش رو بردارن

2706