2733
2734
عنوان

فوت و فن حلیم پختن

12687 بازدید | 20 پست

دوستانه جان لطفا نکاتی که برای درست کردن حلیم شنیدید یا تجربه کردین رو بگین

برای هر نفر چقدر باید گندم بریزم،و برای اینکه برای افطار آماده باشه کی باید بار بزارم حلیم رو😋 

من بلد نیسم ولی شدید هوس کردم اومدم یاد بگیرم بعدا درست کنم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جزلاغ بریز حتماااا اااا    

جزلاغ چیه؟؟؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2738
من بلد نیسم ولی شدید هوس کردم اومدم یاد بگیرم بعدا درست کنم

من پیاز تفت میدم  نمک میزنم گندم رو میریزم به همراه اب و درش رو میذارم  تا لعاب بده وسط های پخت  گوشت مرغ   گوسفندی  هرچی دوست داشته باشی میتونی بندازی توش تا بپزه  یه ساعت مونده به اخر پخت  گوشت رو جدا می کنی  حلیم رو  یا با گوشتکوب برقی  میکس می کنی یا  از ابکش رد می کنی تا پوسته های گندم  نباشه   میکس به نظرم بهتره  بعد گوشت رو ریش می کنی و میریزی داخل حلیم میکس شده و میذاری گاز و مدام هم میزنی  هرچه بیشتر هم بزنی کش دار تر میشه 

التماس دعا
2706