2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه سهمی داری بگو تا تحلیل کنم

سلام خوبی میشه راهنماییمون کنی چجوری میتونیم تو کار بورس باشیم؟ از کجا شروع کنیم

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
سلام خوبی میشه راهنماییمون کنی چجوری میتونیم تو کار بورس باشیم؟ از کجا شروع کنیم

سلام مرسی 

برو اول تو یکی از کارگزاری ها ثبت نام کن که بهت کد بورسی بدن 

بعد با صد تومن میشه شروع کرد حالا هر چن تومن که بخواهی

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
به نظرت وتجارت چی میشه ؟بورس از کجا اطلاعات کسب کردی؟

وتجارت فعلا رو حمایته

اگه زیر ۴۰تومن تثبیت بشه

خطرناکه باید خارج بشی

اگه بالای چهل بمونه در بلندمدت تا۷۰میتونه بره

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
سلام مرسی  برو اول تو یکی از کارگزاری ها ثبت نام کن که بهت کد بورسی بدن  بعد با صد تومن ...

کارگزاری ها کجان؟

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
2738
کارگزاری ها کجان؟

تو جیب من 😂

تو سایت بزن ثبت نام کارگزاری مفید و یا فارابی اونجا ثبت نام کن آدرسشو میدن که بری احراز هویت

تو جیب من 😂 تو سایت بزن ثبت نام کارگزاری مفید و یا فارابی اونجا ثبت نام کن آدرسشو میدن که بری احرا ...

😆 اهان چش الان میرم ممنونم

خواهش میکنم  باز سوآلی داشتی در خدمتم

خیلی ممنونم درخواست دوستی میدم پس با اجازتون