2737
2739

ببخشیدا ولی مردا دهن ادمو تو این ی مورد صاف میکنن

میگم بابام خیلی مهربونه ناراحت میشه 

میگم عموم پولداره ناراحت میشه 

میگم پسر همسایه کتونیش قشنگه ناراحت میشه 

میگم این مگس نره صدای چیز پسرش بلنده ناراحت میشه 

میگم رتبه یک کنکور فلان سال خیلی مخه ناراحت میشه 

میگم معلممون ک کرده خوب درس میده ناراحت میشه

میگم دکتر فلانی ک مرده خوب تشخیص میده باز ...

کلا انگار من اجازه ندارم راجع هیچ جنس نری خوب صحبت کنم

تازه مورد داشتیم ب دوست صمیمی آدم ک دختره هم حسودی میکنن 

بخدا من اصن عین خیالم نیس اون اگر این حرفا و بزنه بارها شده مثلا راجع تیپ فلان دختره نظر داده منم نظر دادم 

راجع فلان استاد خانوم گفته منم باهاش خندیدم

بخدا من اصن ب هیچ دختری حسودی نمیکنم 

وای حس میکنم پسرا ب هم خیلی حسودی میکنن 

خدا نکنه یکی ب ی جا برسه و آدم ازش تعریف کنه ادمو ب سخره میگیرن ک برو بابا همچین مالیم نیس 😂😐

من غیرعادیم یا اون ؟😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای چرت نوشتم 😂خود کیبوردم عوض کرده  ویز ویزش

تو روحت هی میگم مگه چیز صدا داره😶 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2738

خوبه ب عرقگیر پسر مردم کار نداری :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

خب وقتی میگی فلان پسر چیزش بلنده 🌵 معلومه ناراحت میشه😂😂😂

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706