2737
2734
عنوان

خانومای با تجربه لطفا کمکم کنید

38 بازدید | 4 پست

من تازه وارد هفته 32 بارداری شدم ....قبلا نفس تنگی داشتم دکتر گفت عادیه ..الان 3 روز بیشتر روز نفس تنگی دارم در حدی که گیج میشم خیلی خوابم میگیره ....سخته نمیتونم به کارام برسم به نظرتون عادیه ؟چیکار کنم بهتر شم؟...راستی بیشتر مامانا میگن هرچی به اواخر بارداری نزدیک میشیم نینی تکوناش کمتر میشه چون جاش کوچیک تر میشه...ولی برای من همش بیشتر و بیشتر از قبل تکون میخوره...نگرانم میگم نکنه مشکل قلبی یا نارسایی چیزی دارم...راستی تپش قلب هم دارم ...خیلی لطف میکنید اگه راهنماییم کنید

احتمالا ني ني داره ميچرخه و مال اونه. منم چند وقت پيش اينطور شدم. تكوناي ني ني هم از ٣٦ به بعد كمتر حس ميشه. الان من ٣٥ م و اتفاقا خوب هم حس ميكنم تكوناشو

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا ني ني داره ميچرخه و مال اونه. منم چند وقت پيش اينطور شدم. تكوناي ني ني هم از ٣٦ به بعد كمتر ...

به من دکتر گفت سفالیک 10 روز پیش رفتم سونو یعنی اگه بچرخه امکان داره سزارین بشم؟

2731