2737
2734
عنوان

کیا تو کار نتورک سود کردن؟

6052 بازدید | 24 پست

من از خیلیا شنیدم که میگن نتوررک ضرره حالا اگه ضرر هم نداشته باشه فایده ای نداره ولی دوست من میگه راضیه خوبه میگه بقیه بد کار می کنن ! میخواستم اونایی که تجربه تو کار نتوررک دارن نظرشونو بگن.

من چن ماه کار کردم کلی ضرر کردم خواهرمم ۳سال کار کرد چیزی عایدش نشد و خیلی چیزاشو باخت،تو نتورک باید تمام وقتتو بزاری اون ۲۴ساعته،اگه کسی منفی بزنه باید بتونه هندلش کنی،خیییلیییی سخته و پر اجبار و باید و نباید و ۹۹درصد فقط دروغ

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چن ماه کار کردم کلی ضرر کردم خواهرمم ۳سال کار کرد چیزی عایدش نشد و خیلی چیزاشو باخت،تو نتورک باید ...

ممنون از راهنماییت ولی این دوستم میگه خوب بقیه شاید درست کار نمی کنن و ضرر کردن چند بارم بهم گفته که جلسه آشنایی با کار رو با همسرم برم بعد بگم نه ،من میخواستم این جلسه رو برم که بعدن نگه تو که دقیق نمیدونی پس چرا نمیایی ولی چون با همسرم باید برم میترسم مغز اونو شستشو بدن قانع شه پس اصلا اون جلسه رو هم نمیرم فقط موندم چی بگم که دیگه نگه بیا!

2731
ممنون از راهنماییت ولی این دوستم میگه خوب بقیه شاید درست کار نمی کنن و ضرر کردن چند بارم بهم گفته که ...

عزیزم من خواهرم ۳سال بکوب کار میکرد حتی ارایشگاهشو جمع کرد و کل زندگیشو گذاشت برای اینکار من خودم اونجا بودم چن ماه بکوب کار میکردم فک کن از ۸صبح تا ۸شب ،هلاک شدم ولی فقط ضرر بود که زود اومدم بیرون،کار خواهرم عالی بود ولی کو پیشرفت کو پولی که وعده داده بودن فقط براش پشیمونی موند که چرا ارایشگاهشو جمع کرد،یه نه بگو صد خلاص،فقط فقط ضرره مالیه اونم تو این شرایط اقتصادی

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

ممنون لطف کردی بله از خیلیا شنیدم که ضرر کردن ببخشید مگه بیشتر نباید محصولاتشون رو فروخت و تبلیغ کرد  و چند نفر رو برای کار پرزنت کرد ببخشید اینایی که گفتم کلیت کار نتوررک بود تا حدی؟ پس حقوق ماهیانه نمیدادن؟

ممنون لطف کردی بله از خیلیا شنیدم که ضرر کردن ببخشید مگه بیشتر نباید محصولاتشون رو فروخت و تبلیغ کرد ...

اره ولی خب اولا که که محصولات نمیخرن اینقد باید فالوشون کنی تا بخرن،بعدشم هرکسی تو این کار نمیاد اکثری هم که میان منفی میخورن و ریزش میکنن که قسمت خیلی سخت کار که خودتو نبازی،حقوق ماهیانه در صورتیه که  هرماه خرید بزنی در غیر اینصورت خیر

ممنون از راهنماییت ولی این دوستم میگه خوب بقیه شاید درست کار نمی کنن و ضرر کردن چند بارم بهم گفته که ...

سلام دوست عزیزم من خودم چند ماهه وارد نتورک شدم. هیچ ضرری نکردم. بلکه درامد هم دارم. بستگی به خودت داره ک سختی اولشو برای راحتی اخرش به جون بخری. تو شرکت نفیس که من کار می کنم اصلا خرید اجباری نداری که بخواد انبار بشه تو خونه ام و راضیم . اگر راهنمایی خواستی درخدمتم

2738

سلام این مقاله رو بخونید :

بازاریابی شبکه ای چیست؟ چرا 95 درصد افراد در ان شکست میخورند؟

در این مقاله این موضوعات را بررسی می‌کنیم:

1. بازاریابی شبکه ای چیست؟
  2. چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق عمل کنیم؟
  3. تفاوت بازاریابی شبکه ای با شرکت های هرمی
  4. ثروتمند شدن با نتورک مارکتینگ ، واقعیت یا توهم فروشی؟
  5. قانونی بودن یا نبودن نتورک مارکتینگ
  6. حکم شرعی بازاریابی شبکه ای
  7. ملاک انتخاب شرکت بازاریابی چند سطحی خوب چیست؟
  8. استراتژی مناسب تیمی در نتورک چیست؟

http://luxurynetworker.ir/what-is-network-marketing/

• شرکت Amway’s: در کشور انگلیس، تنها ۱۰ درصد از بازاریاب‌های این شرکت بزرگ بازاریابی شبکه ای در ایالات متحده و جهان، توانسته‌اند درآمدی داشته باشند و از بین ۳۳ هزار بازاریاب این شرکت، ۰٫۳ درصد از بازاریاب‌ها درآمدی معادل با درآمد معمول و متوسط جامعه داشته‌اند.
  • شرکت Mona Vie’s: فقط یک درصد از بازاریاب‌های این شرکت توانسته‌اند سود دریافت کنند (۲۰۰۷).
  • بازاریابی شبکه ای در آمریکا: در سال ۱۹۹۸ درآمد سالانه‌ی بیش از ۹۰ درصد از فروشندگان آمریکایی شاغل در شرکت‌های شبکه ای کمتر از سالانه ۵ هزار دلار بود. رقمی بسیار کمتر از کمترین درآمد لازم برای امرار معاش در آمریکا.
  • و… (از این دست آمارها را در گوگل جست و جو کنید بسیار است).
ممنون لطف کردی بله از خیلیا شنیدم که ضرر کردن ببخشید مگه بیشتر نباید محصولاتشون رو فروخت و تبلیغ کرد ...

سلام دوست عزیز حقوق ماهیانه هست. ولی بستگی داره چقدر تلاش کردی فروختی. یا اوضاع شبکه که ساختی و تیمت چطوره. این نیس که مثلا هر ماه یک عدد ثابت به حسابت بریزن . ممکنه کم یا زیاد بشه که بستگی به  فعالیت خودتون داره

سلام بستگی ب شرکت و  پلن شرکت داره. شرکتایی مثه بیزوبادران و نفیس و.. سیستم هرماه خرید داره و شما باید ب نوعی فروشنده محصولات باشید . من ی شرکتی کار میکنم ک هفت ماهه استارت خورده و پلنش جدیده و سیستم یکبار خریده. ینی من فقد یک بار خرید انجام میدم.و روی شبکه سازی کارمیکنه و محصولاتشو از این طریق بفروش میرسونه. خیلی ام راضی ام😊😁

سلام بستگی ب شرکت و  پلن شرکت داره. شرکتایی مثه بیزوبادران و نفیس و.. سیستم هرماه خرید داره و ش ...

کدوم شرکت...باورس..؟؟؟؟ 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
اره ولی خب اولا که که محصولات نمیخرن اینقد باید فالوشون کنی تا بخرن،بعدشم هرکسی تو این کار نمیاد اکث ...

کدوم شرکت کار میکردین؟جایی ک من کارمیکنم سیستم یک بار خریده و ماروی شبکه سازی کار میکنیم. شرکت ما پلنش فرق داره 

2706