2733
2739

من دردمو داستان زندگیمیو گفتم براتون  بعضیا خیلی بی شعور هستن که اینجوری درموردم حرف میزنن واقعا انسانیتتون کجاست چرا بعضیا انقد درک و فهمشون کمه نی نی یار لطفا کاربری منو لغو کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار کجا بود ننه یه کاربره 2ساعت چیر حواله ملت میکرد نترکوندنش تو هستی حالا😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
خیلی عجیبه که اسم دکترم یادم نیس؟

عاره

البته من نبودم تو اون تاپیک

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

تاپیک چی بود

حالا چرا زود بری

من خودم کلا تاپیک نمیزنم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
چی شده

تاپیک قبلمو بخون گلم من درمورد زندگیم گفتم یکم سن و سال اونور شد فاز برداشتن دارم دروغ میگم میگم اسم دکترم یادم نیس میگن پس دروغ گفتی من داستان زندگیمو گفتم ولی..

تاپیک قبلمو بخون گلم من درمورد زندگیم گفتم یکم سن و سال اونور شد فاز برداشتن دارم دروغ میگم میگم اسم ...

عزیزم اینجا ادما از هرجایی میان عضو میشن ما که نمیدونیم چه سطح فرهنگی دارن شاید پایین شاید بالا 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
کار خوبی میکنی بخدا عقل و شعور ندارن بعضیا

میدونی اینجا زود توهین میکنن قضاوت میکنن بدم میاد

حتی  تو پست گذاشتن هم گاهی زیر پستم مینویسم این نظر شخصی منه 

یعنی مخالفی ریپلای و توهین نکن

استارتر بیا دوست خودم  شو😉😉🤗🤗

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706