2733
2739

باردارم و توی شرایط استراحت مطلق.باخانواده خودم و پدرم و ودرشوهرم تو یه شعر زندگی می کنیم.تا الان ک کم کم دارم میرم توی ماه پنجم،خونه مادرم بودم اکثرا.ولی تقریبا هر یه هفته ده روزی میام یکی دوشب خونه ی خودم.شوهرمم بنده خدا شاغله و بین خونه پدرش پدرم و خودمون!! در رفت و آمد.ب لطف خدا مشکلی نداریم مجبوریم بسازیم تا بسلامتی بچه مون بدنیا بیاد.فقط چیزی ک واقعا منو رنج داده اینه ک فقط و فقط مادرشوهرم در طی این چندماه یکبار اومد خونه مادرم و یک بارم خونه خودم حالمو پرسید و یک بارم بهم تلفن زد.دیگه هیچی بخدا.توقع نداشتم دایم زنگ بزنه یا پاسخ بیاد دیدنم ولی حداقل هر ده روز یبار زنگ بزنه.رابطمونم خوبه یعنی مشکلی نداشتیم تابحال خوب و معمولی.ولی الان میبینم همه احترامها از طرف من بوده.سرشم شلوغ نیس ک خودمو دلداری بدم نمی رسه.باتمام این حرفا و شرایطی ک دارم خودم چهار پنج بار رفتم دیدنشون.حتی عید نیومد دیدنم.الانم اومدم خونه خودم شوهرم زنگ زد برا افطار بیا بریم خونه مادرم.دلم ازشون گرفته ب دل خودم باشه نمی رم ولی دوس ندارم شوهرم بفهمه از بی محلی خانواده اش دلم گرفته و غصه بخوره.

چکار کنم بهتره؟ ببخشید خیلی طولانی شد درد و دلم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من بیشتر خونه خودت باش .طبیعیه وقتی خونه مامانتی کمتر بهت سرمیزنن یا زنگ میزنن .تورو خدا اینقدر نچسبین به مادرتون یه مقدار مستقل باشید .مگه واقعا مورد خاص و حادی باشه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ب نظر من برو اما اخر شب موقع برگشتن ب شوهرت بگو...نریز تو دلت

بریم باید بمونیم چون شوهرم بعد افطار میره سرکار باز برمیگرده موقع سحر میره آشپزه بیمارستانه.میگه بمونیم .مطمینم می فهمه چندبارم سربسته گفته خانواده ام باید هواتو بیشتر داشته باشن.ب روش بیارم میدونم جوش میزنه و غصه می خوره.

خیلی خوبه که  منم مادرشوهرم خیلی خوبه ولی از خدامه نیاد وزنگ نزنه برو خوش بگذرون این حرفا چیه

هر جورم باشه بازم تا ی حدی می خوای زنگ نزنه و نیاد شایدم چون الان تو این شرایطم و چشمم ب در ک یکی بیاد یا زنگ بزنه خبر بگیره ن فقط اونا،هرکسی از نزدیکان بیشتر حساس شدم.دارم فک میکنم کم کم دارم افسردگی میگیرم...

2738
چرا از شوهرت یا پادرشوهرت نمیپرسی علت نیومدنش رو با لحن کاملا آروم بپرس و نذار تو دلت بمونه

هر موقع شوهرم میاد یا زنگ میزنه حال مادر و خانواده اش میپرسم.اونم کلا از همه چی برام حرف میزنه ک کجاهستن یا کجارفتن چ خبرا بوده یا چی شده.اکثرا هم خونه ان!! نهایتش آخرش سر بهم میگه مامانم سلام میرسونه همین.یبار نشده مامانش بگه گوشیو بده حالشو بپرسم خودم فک میکنم نصف بیشتر اون سلاما رو هم خودش بمن میرسونه.

هر جورم باشه بازم تا ی حدی می خوای زنگ نزنه و نیاد شایدم چون الان تو این شرایطم و چشمم ب در ک یکی بی ...

اتفاقا من توهمه شرایطی بودم دوس نداشتم بیاد و بزنگ بدتر اونم زنگی

ادما متفاوتن

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
به نظر من بیشتر خونه خودت باش .طبیعیه وقتی خونه مامانتی کمتر بهت سرمیزنن یا زنگ میزنن .تورو خدا اینق ...

من بخاطر شرایطی ک دارم مجبورم جایی باشم ک ازم مراقبت کنن و هیچ جایی جزخونه پدر و مادر خود آدم همچین کاری برا آدم نمی کنن البته استثناهمیشه وجود داره.دیگه گوشی ک دست خودم یعنی چون خونه مادرمم ب گوشیمم نباید زنگ بزنن؟!شاید...

من بخاطر شرایطی ک دارم مجبورم جایی باشم ک ازم مراقبت کنن و هیچ جایی جزخونه پدر و مادر خود آدم همچین ...

آره متاسفانه وقتی خونه خانواده خودمونیم خانواده شوهر ناخواسته یه حس دافعه پیدا می‌کنند .انگاری می‌خوان اعتراض کنن که یا خونه خودت بمون یا بیا پیش ما .دست خودشونو نیستا من خیلی دیدم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
آره متاسفانه وقتی خونه خانواده خودمونیم خانواده شوهر ناخواسته یه حس دافعه پیدا می‌کنند .انگاری می‌خو ...

آره بعید نیس شایدم همین باشه ب این فکر نکرده بودم.ه مچین تفکری ازشون برمیاد.ولی میدونم آدمایی نیستن ک دو روز بتونن عروس جمع کنن😏😏

2706