2733
2734
عنوان

برادر جاریم چند وقت بود با شماره ناشناس...

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 69 پست
شوهر من بود شلوار ب پای مرده نمیذاشت😑

ی بار پسر خاله جاری من اس داد اومدم ج برم شا رژ نداشتم اون موقع ایرانسل پیام میفرستاد ک فلانی شا ر ژ نداره برام شا رژ زد نمیدونستم کیه بعد یکم‌پیام داد بلاکش کردم بعدا اومد تو لاین زیر پستم کامنت گذاشت اسممو گفت اصرار کردم زبینم کیه گفت فلانیم اما ب کسی نگو آبروم میره و کلی از شوهرم بد گفت و گفت ک بهم نمیاید منم بلاک کردم بعد ی مدت ب شوهرم گفتم گفت تقصیر تو بوده 😐 بی غیرتیه این بشر دومیش نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من بود شلوار ب پای مرده نمیذاشت😑

عزیزم  دوبار زنگ زده بود این مدت من نگفته بودم چون اصلا نمیدونستم کیه فکر میکردم اشتباهی شده بعد که سیوش کردم تازه گفتم شوهرم شوهرمم تا مدرک نداشته باشه چی بره بگه طرف متاهله میزنه زیرش

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2728
ی بار پسر خاله جاری من اس داد اومدم ج برم شا رژ نداشتم اون موقع ایرانسل پیام میفرستاد ک فلانی شا ر ژ ...

خب باید از اول میگفتی بهش

میکشش اگه پیام بی ربط بده فقط میخواد مدرک کتبی داشته باشه ازش چون یارو گفت زنگ بزنم بهت شوهرم گفت ز ...

حوب عزیزم چرا داری دعوا درست میکنی تو که میدونی اون کارش مورد داره و میخوهد چرت تحویلت بده پس اینکارو نکن با سیاست جلوی فتنه رو بگیر بگو بس لطفا به خانمتون بکید با من تماس بکیرن یا اگه کاری داری به خواهرت بگو به ما میکه یا با شوهرم تماس بکیر 

صددرصد وار نادرستی داره و توش فتنه خوابیده شوهرتو تو دردسر ننداز اکه ازون چیرا بگه شوهرتو بدبخت میکنی فقط 

یکم بیشتر فکر کن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2738
حوب عزیزم چرا داری دعوا درست میکنی تو که میدونی اون کارش مورد داره و میخوهد چرت تحویلت بده پس اینکار ...

منم نمبتونم ریسک کنم رو خودم

رگ خواب شوهرم دستمه نمی ذارم کار خاصی کنه ولی باید یه جور بهش بگه که مثلا کارمون داشتی به خانومم ز زدی

تنها چیزی که به ذهنم رسید همین بود

بهترين چيز هم همين بوده 

يكم هم قضيه چون مشكوكه اين واقعا عالي ترين كار بود👌👌

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
خب باید از اول میگفتی بهش

اول ک نمیددنستم اونه فقط پیام داده بود منم گفتم شاید اشتباه گرفته حالا فک کرده من مجردم خواسته دوس بشه آخه میگفت پدر ندارم و دنبال ازدواجم ک منم بلاکش کردم ب همسرم نگفتم ک حساس نشه چیز مهمی هم نبود اما بعدش ک اومد تو لاین پیام داد و اسممو گفت فهمیدم اونه ک قسمم داده بود ک نگم ب کسی منم نگفتم تا ی موردی پیش اومد گفتم