2737
2739
عنوان

برادر جاریم چند وقت بود با شماره ناشناس...

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 69 پست

حالا اگه شوهرش با خشونت برخورد میکرد میگفتن واییی شوهرت چه قدر عوضیه تو که کاری نکرده بودی 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی شاید باورت نشه میگم نکنه شوهرم داشت امتحانم میکرد

ببين هرچي هست خوب كردي به شوهرت گفتي كه بعدا چيزي نشه واقعا عاقلانه ترين كار رو كردي

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
2731
حالا اگه شوهرش با خشونت برخورد میکرد میگفتن واییی شوهرت چه قدر عوضیه تو که کاری نکرده بودی 

با اسی نباید کاری میکرد ولی شلوار اون یارو رو باید کروات میکرد😂😂

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
اخ دلم گرفت باورت میشه حالم بد شد 😢😢😢😢😢😢😢😢

امیدوارم خدا ی بچه ی تپل مپل ازینا ک ادم داشته باشه پیر نمیشه بهت بده

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

چقدر بیشعوره

جواب نده داستان میشه برات

تو نی نی سایت بود

یه نفر یود اینجوری شوهر زنه خودش با مزاحم زتش پیام داد که ببینه چی میگه حرفای خاک برسری زده بود شوهر خواهرشوهزش بود مزاحمه درخواست رابطه هم داده بود هیچکدوم هز فامیل باور نکردن که شوهر زنه با مزاحمه پیام داده گفتن حتما زنه هم کرم داره که جوابشو داده مقصر خودشه و کلی چرتو پرت بترش کردن ابروشم رفت تو فامیل 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740
چقدر بیشعوره جواب نده داستان میشه برات تو نی نی سایت بود یه نفر یود اینجوری شوهر زنه خودش با مزاح ...

من اسک*ینشو توو تل*گرام برای همسرم فرستادم که پس فردا شوهرمم نزنه زیرش

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
شوهرت چقدر راحت ازکنارش رد شد 😳😳

میکشش اگه پیام بی ربط بده

فقط میخواد مدرک کتبی داشته باشه ازش چون یارو گفت زنگ بزنم بهت شوهرم گفت زنگ اصلا پیامی جوابشو بده ببین چه گو*هی میخواد بخوره

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩