2733
2739
عنوان

کسی هست cvs کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10576 بازدید | 44 پست

توروخدا اگ هنوزم هستین جواب بدین من ان تی ۳.۹ بود سی وی اس گفته انجام بده  اگ انجام بدم  بعدش بچه سقط میشه اخه شنیدم کسایی ک اینکارو کردن خطر سقط داره  دردشم برا مادر زیاده 

توروخدا اگ هنوزم هستین جواب بدین من ان تی ۳.۹ بود سی وی اس گفته انجام بده  اگ انجام بدم  ب ...

نه عزیزم چرا سقط بشه من دو دفعه انجام دادم فقط یکی دو روز بعدش بیشتر استراحت کن

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم چرا سقط بشه من دو دفعه انجام دادم فقط یکی دو روز بعدش بیشتر استراحت کن

خداروشکر جواب دادین ببین سی وی اس من میخوام انجام بدم زودتر از امینو میگیرن .... ازاونم اطلاعی داری بعدسوال دومم اینه واقعا صد در صد درسته جوابش ‌؟اگ ب دنیا بیاد و مشکل داشته باشی چی

خداروشکر جواب دادین ببین سی وی اس من میخوام انجام بدم زودتر از امینو میگیرن .... ازاونم اطلاعی داری ...

منم سی وی اس کردم

بردیم آزمایشگاه گفت دو نمونه آزمایش هست یکی فقط سه تا مشکل اصلی را بررسی میکنه و دو روزه هم جواب میدن یکی تمام ژن‌ها بررسی میشه و سه هفته جوابش طول میکشه 

طبیعتا دومی مطمئن‌تر هست

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب
2731
ممنون که جواب دادی منم خیلی درد دارم همش احساس میکنم الان کیسه ابم پاره میشه یا خونریزی میکنم  ...

عزیزم خواهش میکنم بگو کجا رفتی آزمایشcvsدادی و چند روزه جواب داد خیلی مهمه خواهش میکنم 

منم سی وی اس کردم بردیم آزمایشگاه گفت دو نمونه آزمایش هست یکی فقط سه تا مشکل اصلی را بررسی میکنه و ...

بیماری ما یه ژن هست روی کروموزوم ایکس خودم هست میخوام اقدام به بارداری کنم با پی جی دی که مثبت نشدم

عزیزم خواهش میکنم بگو کجا رفتی آزمایشcvsدادی و چند روزه جواب داد خیلی مهمه خواهش میکنم 

من مطب دکتر شعرباف رفتم 

دو مدل آزمایش هست یکی فقط سه بیماری اصلی را بررسی میکنن که جوابش دو روزه اومد یکی کل ژن ها را بررسی میکنن که جوابش ۳ هفته شد

بیماری ما یه ژن هست روی کروموزوم ایکس خودم هست میخوام اقدام به بارداری کنم با پی جی دی که مثبت نشدم

نمیدونم این خیلی تخصصي هست از دکتر سوال کنید ولی فکر میکنم ای وی اف خوب باشه چون جنین سالم را منتقل میکنن

2740
جنسیت چند روز جواب داد چون بیشتر خطر رو پسره تا دختر 

دو روزه

آدرس این دکتر کجاست

تهران بلوار کشاورز

دکتر رحیمی شعریاف

من رفتم پردیس نور..تهران..خیابان شهدای ژاندارمری..جای دکتر شهرام اخلاق پور..کارشون عالیه..من که راضی ...

سلام شما دکتر اخلاق پور رو کسی بهتون معرفی کرد؟؟ توو چند هفته انجام دادید cvs??

2706