2733
2739
عنوان

کسی هست cvs کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10575 بازدید | 44 پست
من تو مطب انجام دادم دکتر رحیمی  باید بعدش استراحت کنی یه مقدار حالت انقباض داره ولی با استراح ...

ببخشید هزینه اش برا شما چقدر شد؟ من میخوام کریمی نژاد انجام بدم میگن حدود ۴و نیم میشه

ببخشید هزینه اش برا شما چقدر شد؟ من میخوام کریمی نژاد انجام بدم میگن حدود ۴و نیم میشه

برای منم فرستادن کریمی نژاد پارسال ۳۶۰۰ شد ۴۰۰ هم دکتر تو مطب گرفت

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ان تیم بالا بود و های ریسک بودم برای بررسی سلامت جنین هست یه سوزن بزرگ از روی شکم وارد میکنن و ا ...

سلام عزیزم .منم cvs انجام دادم چقدر طول میکشه جواب بیاد .خیلی میترسم .برای شما هم انتی بیوتیک نوشت دکتر بعر از آزمایش،

سلام عزیزم .منم cvs انجام دادم چقدر طول میکشه جواب بیاد .خیلی میترسم .برای شما هم انتی بیوتیک نوشت د ...

انتی بیوتیک نداد

جواب ازمایش هم دو مدل ازمایش هست یکی سه روزه جواب میاد یکی سه هفته ما هر دو را دادیم

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب
2728
انتی بیوتیک نداد جواب ازمایش هم دو مدل ازمایش هست یکی سه روزه جواب میاد یکی سه هفته ما هر دو را داد ...

ممنون عزیزم از پاسخگویی .بعد تعیین جنسیت از این روش صد در صد هست یا احتمال خطا هم داره

ممنون عزیزم از پاسخگویی .بعد تعیین جنسیت از این روش صد در صد هست یا احتمال خطا هم داره

صد درصده

عزیزم بی حسی نزدن برات قبلش؟؟ چند دقیقه طول کشید؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
عزیزم بی حسی نزدن برات قبلش؟؟ چند دقیقه طول کشید؟

امپولی که نزدن یه سری محلول مالیدن روی شکمم شاید بی حسی هم بوده ولی درد سوزن را حس کردم

کمتر از ده دقیقه شد

منم سی وی اس چند روز پیش انجام دادم.منتظر جوابم.برا من دکتر اول بی حسی به شکمم زد..بعد نمونه گرفت..خیلی خوب بود.حس اینو داشتم یکی داره تو دلم رو شور میده..بعدش فقط یکم انقباض داشتم زیر دلم..خدا کنه جوابم خوب باشه..

سلام میشه بگی کجا انجام دادی که بی حسی برات زدن

من رفتم پردیس نور..تهران..خیابان شهدای ژاندارمری..جای دکتر شهرام اخلاق پور..کارشون عالیه..من که راضی بودم..هرکاری که می‌خواست انجام بده اول برام توضیح میداد

سلام منم چهارشنبه باید انجام بدم این ازمایشو کریمی نژاد رفتم معرفی کرده شهرام اخلاق پور شما پیش کی ا ...

منم جای دکتر اخلاق پور رفتم..بی حسی زد برام..عالی بود...این تجربه دومم بود..الهی شکر جوابشم عالی بود

2706