2737
2739
عنوان

نی نی دختر

65 بازدید | 5 پست

سلام.بچه ها من از علائم بارداریم و تست جوش شیرین و نمک و حلقه فهمیدم پسر دارم.چهار ماه توشکمم پسرم صداش میکردم.ولی الان فهمیدم دختره.دخترم دوس دارم.ولی الان یه حالیم.خیلی خوشحال نیستم.اخه دختر مال مردمه.معلوم نیس ایندش چیه؟معلوم نیس همسرایندش ادم باشه یا نه؟همش باید حواسم بهش باشه تا کسی بهش صدمه نزنه.همش این فکرا اذیتم میکنه. چکار کنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا خدا بزرگه... حالا کو تا بزرگ شه 

یه مادر از الان غصه ایندشو میخوره.من یکم حساسم. میترسم افسردگی بگیرم.خانوما توروخدا اگه پسر دارین بهش یاد بدین با دخترا عین فرشته ها رفتار کنن

یه مادر از الان غصه ایندشو میخوره.من یکم حساسم. میترسم افسردگی بگیرم.خانوما توروخدا اگه پسر دارین به ...

دغدغه های باحالی داری 😊خدا دخترتو برات حفظ کنه .

اونقدر بهش اعتماد به نفس بده و بهش محبت کن که گیر هر نامردی نیوفته .نگران نباش خوشبخت میشه ان شاالله

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم