2737
2739

من چند تا سوال دارم خواهش میکنم جواب من رو بدون تمسخر جواب بدید 

اولین سوالم اینه که چجوری متوجه میشید که قراره زایمان کنید با شروع درد یا ترکیدن کیسه آب 

دردی که دارید چجور دردیه و اینکه اون قسمتی که میخواد بچه دنیا بیاد درد داره یا اینکه جاهای دیگه از بدن هم درد داره؟ 

چجوری بعضی از بچه ها تو لگن گیر میکنن؟ 

آمپول فشار میزنن چه تاثیری روی زایمان داره و اینکه چرا درد رو میگن تشدید میشه؟ 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

من همش فک.میکنم بعدش رابطه اونجوریشون با شوهرشون به حالت قبل برمیگرده؟😰😰😰

خیییلی میترسماااا 

وای خیلی برام ترسناکه 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو تا زایمانمم با لکه بینی و سپس خونریزی آغاز شد, تو بیمارستان کیسه آبم ترکید, زایمان اولم چون درد نداشتم آمپول فشار زدن اما دومی دردهام تو خونه شروع شده بود و بدون هیچ آمپول و دخالت پزشکی,دوساعته زایمان کردم.

خسته تر از این حرفهام...

من دردش توي كمرم بود خيلي دردبديه ديگه 

انگار استخون لگن از هم باز ميشه 

امپول فشارم باعث روند زايمان زودتر پيش بره و اما دردش بيشتره تا خودت طبيعي بدون امپول زايمان كني

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2738

هر کس یه جوره

علایم زایمان رو بخون 

من پسر اولم دردم تند و منظم شد رفتم بیمارستان

پسر دومم هم کیسه ابم پاره شد

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

من دردم اول شروع شد از کمرم میگرفت میزد به زیر شکمم و هر ۶دیقه یکبار ،۱۰ساعت درد کشیدم اولاش کم بود رفته رفته زیاد شدالبته چون دهانه رحمم باز نمیشد امپول فشار زدن تو سرمم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

دردش منظمه.چن دقیقه میگیره بعد ول میکنه دوباره میگیره.وقتی فاصله بیندردا کم شد یعنی زایمان نزدیکه.کمر درد و لگن درد و...

احساس میکردم انگار بچه بین پاهامه.من کیسه ابم پاره شده بود.خودم نمیدونستم ماما گفت.

درباره امپول فشار چیزی نمیدونم

من همین یه دونه ام!

دردش هی میگیره ول میکنه مثلا ده دقیقه ارومی ده دقیقه درد شدید. وقتی معاینه میکنن یه خون قهوه ای بد رنگ داره و امپول فشارم واسه کمک به باز شدن دهانه رحمه 

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
2706