2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اسپری ارگان واقعا خوبه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2731

من که شاه همه موفرفری ها😂

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2740

شنیدم سس مایونز یک ساعت قبل از حمام به موهات بزنی واسه صافی ونرمی مو خوبه😬😕ولی امتحان نکردم خودم

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

فقط صاف ژاپنی یاکراتینه

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
منم همینم .فقط هر یه مدت میرم نوک گیری میکنم واسه موخره  واسه فر بودنشم سشوار 😐

وای نمیشه ک یکسره سشوار من از حموم میام شوهرم میگ بیا موهاتو سشوار کنم اما دیگ چقدر خسته شدم بخدا یعد موهارو کدر میکنه ومیسوزونه

2706