2733
2734

من ی نوزاد دوماهه دارم که یبوست بود هر چی زور میزد نمیتونست پی پی کنه منم هرکاری میکردم فایده نداشت تا اینکه ی نفر بهم گفت شیاف نبات بذار براش سریع راه میفته اول باورم نشد و ترسیدم ولی گفتم بذار امتحان کنم ..باورتون نمیشه همینکه گذاشتم به نیم ساعت نکشید شکمش راه افتاد .. دفعه ی بعد فردافردا گذاشتم ایندفعه زیر  پنج دقیقه راه افتاد فکر شم نمیکردم دخترم الان راحت خوابیده گفتم بگم شاید به درد مامانا بخوره فقط نبات رو باید تو دهن خوب بمکید و صیقل بدین که گرد بشه و تیز نباشه 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    

در اخر شیاف گلیسیرین نصفشو بزار براش

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه روش غير بهداشتي و بدي عزيزم

این روش رو از قدیم به کار میبردن بهتر از یبوست و درد کشیدن بچه س 

2728
اب الو بخارا میشخ به بچه ۸ماهه داد؟یبوست داره

من ی بار دادم همه دعوام کردن گفتن باد داره

یه مقدار پماد آد بزن سر گوش پاک کن بزن مجرای مدفوعش مثل نبات که گفتی میمونه سرع شکم رو راه میندازه

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
2738
اب الو بخارا میشخ به بچه ۸ماهه داد؟یبوست داره

بچه من تازه رفته تو 10 مواقع یبوستش اب سیب اب الو بخارا اب انجیر میدم 

در مواقع اسهال موز میدم

بسیاااااار خوبه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

عزیزم منم یه روش بلدم خیلی خوب عمل کرده یه تیکه کوچولو صابون شیاف کنی خیلی راحت و سریع بچه خودشو راحت میکنه 

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

عزیزم اینکه خیلی بده خواهرم برای پسرش که الان دوسالشه دو بار گذاشته اگر خیلی بزاری ضرر داره و برای بچه دوماهه هم خوب نیست 

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
زيادم خوب نيس عادت ميكنه و تنبل ميشه روده هاش  براي گاهي وقتا خوبه

فقط برای وقتی که شدید میشه. . بچه م ی روز تمام زور  میزد و گریه میکرد 

این روش رو از قدیم به کار میبردن بهتر از یبوست و درد کشیدن بچه س 

خوب همه يبوست ها هم يكي نيست . بعضياش ضعف عضله مخرج هست كه درمان داره . اينكار اشتباهه ( البته هر طور صلاح ميدونيد)

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706