2733
2734
من عموم  15 ساله بانکه و  خونش 120 متره تو منطقه معمولی  کرج   ماشینشم 405 .&nbs ...

نمیدونم والا چون اینو از اول میشناختم بعد ۶سال بهترین خونه رو خریده کارمند بانک دولتیه خانمش میگف وام میدن هر ماه یه مقدار کم از حقوقمون در میان 

والا منم گفتم همسر منم کارمند بانکه حقوقش 3 هست مزایا هم برای قبل بود الان چند سالیه که دیگه نیست

مزايا قبلا بيشتر بود

الانم هست ولي خب كمتره براي خود من مهمترين مزيتش اينه ميرم مسافرت از لحاظ هتل و مهمانسرا راحتم اونم مفتي نيست از حقوقم كم ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستام هرکی میشنوه میگه بشین تو خونه ب زندگیت برس...پس فردا پشیمون میشی...شوهرامون برن سرکار 

نه من خودم شاغلم اونا خودشون نمیتونن کار پیدا کنن وگرنه مطمئن باش یه لحظه هم تو خونه نمیموندن حتما برو کار کردن خیلی خوبه من که لذت میبرم عاشق کارم هستم

2738
خب ب نظرت من چیکار کنم قبول شم داره کم کم تبدیل ب رویای دست نیافتنی برام میشه اونایی قبول میشن میگن ...

من سر این ازمون ۲۰روز بود سز کرده بودم...ببین اصن وقت میشد بخونی؟

ازمون دستگاه های اجراییم دادم اونو قبول نشدم...ولی واسه جفتشون نخونده بودم

من از تو راه برگشتی ندارم...
2706