2733
2734

دخترمن دوسال و دوماهشه هنوز ازپوشک نگرفتم اما میخوام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا وچطوری

چه تجربه ای دارین

یاعلی

برای پسر من سه هفته طول کشید.اول گفتم یه پوشک بیشتر نمونده و ما دیگه پول نداریم بخریم.می رفت سراغ کشوی پوشکش و نگاه می کرد مطمئن که می شد باور می کرد!فقط شبا پوشکش می کردم .فرداش دوباره می گفتم یه دونه خونه مامان جون بود برداشتم .یه دونه  فلان جا بود پیدا کردم تا شبی یه دونه رو هم قطع کردم. من فکر می کنم بچه تا بچه فرق می کنه.باید قلقش بیاد دستت که ببینی چجوری باهاش رفتار کنی بهتره تااذیت نشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

راه حل خاصی نداره

اینکه اولا صبور باشی و دوما زود به زود ببریش دستشویی نه اینکه با زور که لج کنه و عمدا خودشو نگه داره اگر خرابکاری کرد ناراحتیتو نشون بده ولی نترسونش و سوما شماره ی قالیشویی خوبو کنار بزار 😁😁😁

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
برای پسر من سه هفته طول کشید.اول گفتم یه پوشک بیشتر نمونده و ما دیگه پول نداریم بخریم.می رفت سراغ کش ...

با روان بچه بازی کردی خواهر من 

پول نداریم چیه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
منم مشکلم اینه نمیخوام خونه نجس شه  وسواسم شدید

خوراکی که خیلی براش محبوبه بخر 

برچسب شخصیت کارتونی که دوست داره رو هم بخر 

دوتا شورت آموزشی بخر 

بهش بگو هربار جیشت رو بگی یه برچسب میچسبونیم دیوار دستشویی و یه مقدار از اون خوراکی بهت میدم 

بجای پوشکم شورت آموزش بپوشون 

10 روز باهاش راه بیا یاد میگیره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706