2733
2734
عنوان

با اين ادم بايد چجوري برخورد كرد؟

221 بازدید | 21 پست

من كلا خيلي با همه با احترام برخورد ميكنم و خيلي هم قاطي نميشم ك بخوام حساب شوخي داشته باشم

ديروز داشتم با تلفن توي اتاق صحبت ميكردم خيلي شرايط بدي داشتم عصباني شدم با داد يه حرفي رو زدم و قطع كردم تلفن رو

اونوقت هم اتاقيم پاشده با خنده ميگه اين وحشي چشه؟

منم بهش گفتم اجازه نداري توهين كني تو هم هميشه با خونوادت ك صحبت ميكني با صداي بلند حرف ميزني ولي من به خودم احازه نميدم توهين كنم بهت

خلاصه قهر كرد رفت حموم و از حموم برگشت عصباني وسايلشو جمع كرد بره خونشون منم بهش گفتم حرف اشتباهي بهت نزدم ولي بابت لحنم معذرت ميخوام

اونم نه معذرت خواهي كرده نه هيچي

از ديروز تاحالا هم همش واسه من تو قيافست و حرف نميزنه و اينا

خيلي بهم برخورده

بيشتر از خودم بدم اومده ك ازش معذرت خواهي كردم فك كرده جايي خبريه

واقعا دلم از خودم گرفته ك يه همچين ادم سطح پايين و بي ادبي برام ميره تو قيافه

به نظرتون باش چيكار كنم؟

واقعا خيلي زورم گرفته ك قيافه ميگيره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذرخواهیت چی بود دیگ 

محلش نزار 

اه خوابگاهم یه اوضاعیه هااااا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728
عذرخواهیت چی بود دیگ  محلش نزار  اه خوابگاهم یه اوضاعیه هااااا

خب گفتم ول كنه بره خونشون همه منو مقصر ميدونن بعدشم خودم عذاب وجدان ميگيرم ك رفته

از بس احمق و بيشعورم اه

2738
انقد محلش نده تا خودش بیاد طرفت

فك نكنم بياد

يعني فك كنم ديگه با هم حرف نزنيم با اين اوصاف

ولي خيلي بي شعوره

واقعا توي فرهنگي ك بزرگ شده اين بي ادبيا و توهينا عاديه

خب گفتم ول كنه بره خونشون همه منو مقصر ميدونن بعدشم خودم عذاب وجدان ميگيرم ك رفته از بس احمق و بيشع ...

ن بابا ولش کن دیگ الان تقصیر از تو نیست از خودشه محلش نده تا ادم شه 

من یه ترم یه هم اتاقیایی داشتمممممم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706