2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب بده ثوابم داره. اما خب باید خیلی ظرفیتت بالا باشه ک حرف مردمو ب اونجات بگیری

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2728

مگه میتونی اولین لگدایی ک میزنه چنان عاشقش میشی نمیتونی ی لحظه از خودت دورش کنی بعد بدنیاش بیاری بدی ب یکی دیگه بخاطرپولش محاله زن باشی مادر باشی و بتونی این کارو کنی همه امید من باااین همه درد مریضی ک گرفتم اینه ک بغلش کنم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

باید مطلقه باشی.تنت سالم سالم باشه.شرایط داذه الکی ک نیس

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2740

هیکلت از زیبایی میفته

کلی دردسر داره 

درد زیمانم باید بکشی بعد بچه رو تحویل خانوادش بدی 

نمیدونم چقدر پول میدن اما خیلی باید سخت باشه 

شوهرت مشکلی نداره

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
مگه میتونی اولین لگدایی ک میزنه چنان عاشقش میشی نمیتونی ی لحظه از خودت دورش کنی بعد بدنیاش بیاری بدی ...

وا منظور اسی اینه ک بچه ی یکی دیگ تو شکمش باشه

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
2706