2737
2739
عنوان

خانمای خیاط یه لحظه تشریف بیارین

261 بازدید | 52 پست

سلام من میخوام خیاطی یاد بگیرم در حد دوخت رو بالشی و دستمال و این چیزا بلدم کم و بیش بلدم با چرخ خیاطی کار کنم میخوام خیاطی کامل یاد بگیرم بتونم لباس بدوزم کجا باید برم؟ چیکار کنم؟ آموزشگاه خوبه یا پیش شخصی دوزی برم؟ بعد اینکه چند وقت طول میکشه تا کامل یاد بگیرم؟ بعد من شنیدم دو مدل خیاطی داریم متریک و مولر کدوم بهتره ؟ خلاصه راهنماییم کنید دیگه مرسی

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گرلاوین اصلاح شده از مولر هم بهتره.

مولر هم خوبه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اگه پولش رو داری برو آموزشگاه،متد مولر بهتره

هزینه مشکلی نداره فقط میخوام کامل و با جزییات یادم بدن میخوام از پایه و اصولی یاد بگیرم مولر از چه لحاظ بهتره من اصلا نمیدونم فرق این دوتا چیه میشه لطف کنی یه کوچولو توضیح بدی

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

ببین عزیزم. من هم دو هفته است دارم میرم کلاس خیاطی. اول میخواستم برم پیش یه خیاط معمولی .بعد یه بنده خدایی بهم گفت این کار رو نکن. چون خیاط معمولی زیاد توجه تمیکنه و ریزه کاریها رو یادت نمیده. الان من آموزشگاه ثبت نام کردم. .هزینه اش بالاست اما اگه تلاش کنی ارزش داره. نمیدونم کجا هستی اما من اهوازم و پاداد شهر آموزشگاه هنرجو ثبت نام کردم. مربیون خوبه و یه کمک مربی هم داریم که واقعا برامون وقت میزاره، با الگو رو بهتره تا بخوای بدون الگو یاد بگیری. .من هیچی هیچی بلد نبودم حتی نمیدونستم چطوری با چرخ کار کنم. اما الان با وجودی که دو هفته است که میرم کار با چرخ رو یاد گرفتم و یه دامن دوختم البته الان دارم زیپشو میدوزمم متدس هم ترکبییه از همه ی متدها استفاده میکنیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من متریک توی مدرسه خوندم سخته ولی ازبقیه متدا بهترو دقیق تره سه تا متد داریم متریک گرلاوین مولر

بنظرم بری آموزشگاه بهتره یا کسی ک تو مدرسه یاد گرفته

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2706