2737
2734
عنوان

بیاین در مورد فوبیا هامون حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 100 پست
میپن بیماریهای داخلی هم میتونه علت کبودی زیرچشم بشه،تحقیق کن

نمیدونم والا عزیزم دیگ داغون شدم ازدسشون سه چهارساله اینجوری شدم

خداجونم همین که هستی برام کافیه هیچ وقت تنهام نذار✨🙏
من لوبیای سگ دارم  این همسایه احمقمون هم همش سگشو بدون قلاده بدون اینکه اصلا خودش باشه ول میکن ...

شهرداری ،ولی سگه گناه داره صاحبش عقل نداره،تذکر بدین که اگه جمعش نکنه به شهرداری میگین بیادسگ رو ببره

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پس ترس بیمارگونه از تاریکی وتنهایی دارم ،یعنی تواتاق خواب خونه خودم حتی شوهرم توپذیرایی باشه نمیت ...

ترس بیمارگونه یعنی فوبیا ..شما فوبیا دارید ...ولی دوستان اکثرا ترس دارن نه فوبیا 

من شبا میترسم پاهام بیرون بمونه شمام اینطورین😶یاتوحموم چشاموببندم شامپو بزنم یاتوتاریکی تنهایی راه ...

اره منم نمیزارم پاهام بیرون باشه ،دخترم یازده ماهشه پاهای اونوهم میپوشونم

میگن جنا میان میگن نه این به لایه فوق محافظ پتو مجهزه کاری باهاش نداشته باشیم😂😂😂😂

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2731
اره منم نمیزارم پاهام بیرون باشه ،دخترم یازده ماهشه پاهای اونوهم میپوشونم میگن جنا میان میگن نه این ...

😂😂😂😂

خداجونم همین که هستی برام کافیه هیچ وقت تنهام نذار✨🙏
2738

من فوبیای محیط بزرگ و شلوغ دارم. بی از حد استرس دارم وارد یه محیط بزرگ وشلوغ بشم. 

فوبیای ارتفاعم دارم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
هنوز که هنوزه فوبیای تنهایی وتاریکی باهامه دخترم یازده ماهشه وقتی چراغ خاموشه  میره تو اتاقش ول ...

من فوبیای زیر تخت دارم وقتی رو تختم نمیتونم پامو آویزون کنم چون حس میکنم یکی الان پامو از زیر میکشه..نمازم میخونم همش فکر میکنم یکی پشتمه..

کنار تو بهترین حوای زمینم..
2706