2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه امثال شما طمع نکنن نخرن به امید سود بیشتر الان یه پراید که قوطی حلبیه ۵۰ نمیشد تو ایران وقتی تقاضا زیاد میشه گرونش میکنن امثال ماها هم یه ماشین بشه ارزو براشون..

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
2731
اره همسرم.گف اگه مطمئنی ک میتونی برات هزینه میکنم یکم استرس گرفتم ولی ریسک میکنم

اگر میتونی برو چرا که نه ما دختر همسایمون فوق لیسانس مترجمی بود رفت دوره های گریم و رنگ مو رو گذروند بعد تو یکی از سالنای خیلی خوب چندماه کار کرد بعدم یه صندلی اجاره کرد بعد شوهرش از این تیپا بود که مدام ورشکست میکرد ولی این اونموقع یه ال نود داشت حدود ۴،۵سال پیش با اجاره صندلی و... حدود ۲۵۰۰برا خودش میموند 

اگه امثال شما طمع نکن نخرن به امید سود بیشتر الان یه پراید که قوطی حلبیه ۵۰ نمیشد تو ایران وقتی تقاض ...

والا خرید و فروش کاره سال‌های ماست و هیچ وقت توی هیچ سالی با این کاره ما قیمته ماشین تا این حد سر به فلک نکشید.. این ماله تحریم‌ها  و دولته روحانیه.. واقع بین باش خداهشا

2738
ما چیزی بالاتر از قیمته خوده ملت نمیفروشیم. اگه خوده ملت هفتاد میلیون آزاد دویست ششو بده کسی از ما ص ...

امیدوارم چرخ کارتون براتون بچرخه که حتما هم میچرخه چون حرام فروشیه....

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
میزارن ینی اونجا عروس آرایش کنی یا رو مشتری اونا کارکنی؟البته من شهرستانم

نه ببین مثلا تو گریم یادداری میگی من میخوام صندلی کرایه کنم برا میکاپ کسی که میاد آرایشگاه قیمت میکاپ میگیره بالاخره ۲،۳تا قیمت دیگه ممکنه صاحب آرایشگاه خودش گرونتر بگیر اما مثلا تو چون هزینه کمتری داری وتازه کاری کمتر بگیری وقتی مشتری بگه میخوام فلانی درستم کنه طرف که نمیتونه بگه نه نمیشه،اما به نظرم اول رنگ یاد بگیر چون الان یه رنگ ریشه ساده ۷۰،۸۰تومن میگیرم یه چیزیه که اکثریت درگیرشن کارت گرفت راه افتاد برو سراغ میکاپ وشنیون

تو هیچ کشوری بجز ایران 

چیزی به عنوان بنگاه ماشین وجود نداره 

اگرم هست خیلی کمه خییلی کم 

یعنی ماشین دست دوم خرید فروش نمیشه که قیمتش بخواد بره بالاتر مثلا 

اونا کافرن ما مسلمونیم🙁🙁🙁

2706