2737
2739
عنوان

سرویس پذیرایی جهیزیم.+عکس

1625 بازدید | 71 پست

عکس سرویس چینی و قاشق چنگالمو میذارم نظر بدین.

پ.ن:((میدونم قاشق چنگالم قدیمیه.هشت سال پیش مامانم خریده بوده برام.شش ماه پیش میخواستم عوض کنم دستی۱۲۰تومن بود ولی خیلی تو سرش میخورد منم عوض نکردم

تعداد رای : 113
نظرسنجی
عااااااالی
31
27%
شیکه
48
42%
میتونست بهترم باشه
28
24%
سلیقه هم خوب چیزیه که تو نداری
6
5%
تیکر عروسیمه                                                          میشه برا سالم به دنیا اومدم فندقم دعا کنید مرسی

بزار 🤩

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مباركت باشه عزيزم

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

اتفاقا خیلی خوبه سادگی برازندگی ..دور طلایی خیلی هم خوبه چیه گلدار مثل گل قالی ...مبارکت باشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706