2737
2734
عنوان

کسی بوده تو ماه نهم بارداریش سیسمونی خریده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 28 پست

اگه استراحتی یهدکم لباس برا موقع زایمان بگیر بقیشو بزار بعد زایمان  که به سلیقه ی خودت باشه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دختر چقدر خونسردی اگه هفته دیگه زایمان کردی چییییی؟

من نه شوهرم هخونسرده نشسته همینجوری والاه دقم داده میگه فرداپس فردامیخریم. خداکنه بچه فعلابخابه نیاد.

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2728
نمیدونم والا  خودمم دودل شدم با این تفاسیر

اره عزیزم زودتر بخر الان میگی برم خودم بخرم چنو وقت دیگه هواهم گرم میشه از حال میری بخوای راه بیوفتی دنبال سیسمونی

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
من نه شوهرم هخونسرده نشسته همینجوری والاه دقم داده میگه فرداپس فردامیخریم. خداکنه بچه فعلابخابه نیاد ...

خب با مادری مادرشوهری کسی برو خب مردا چی متوجه میشن از این چیزا

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2738

الان متوجه نمیشی سنگینی یعنی چی اون موقع میفهمی انشالا، انگار یکی ازت آویزونه خیلی سخته حتی یادم میاد نفسم میگیره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
خب با مادری مادرشوهری کسی برو خب مردا چی متوجه میشن از این چیزا

نمیشه اگه بدونی چ چرتی میگه میگه300تومن بدم برولباس بخربرابچه بامامانت. با300تومن چی میدن مگ 

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
نمیشه اگه بدونی چ چرتی میگه میگه300تومن بدم برولباس بخربرابچه بامامانت. با300تومن چی میدن مگ 

پس نه بذار باخودش برو

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

من.😊ماه نهم تخت و کمدو رفتیم خریدیم.باقیشو خواهرامو مادرم رفتن واسم خریدن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
پس نه بذار باخودش برو

میگم دیگ میگم باخودت میرم