2733
2734

من دوستم همش اصرار میکنه جلسه معرفی برای این کار رو برم میدونم فایده ای نداره ولی دوستم میگه تو که دقیقا نمی دونی چیه بیا بعد بگو نگو میخوام برم ولی از یه طرفم چون با شوهرم میرم میترسم قانع بشه بیاد تو اینکار چون شوهرم  میگفت حداقل برای آشنایی با کار توررک این جلسه رو بریم شما جای من بودین چیکار میکردن با اینکه میدونستین ضرره این جلسه رو میرفتین آخه میخوام دیگه با دلیل به دوستم بگم خوشم نیومد دیگه اصرار نکنه

من رفتم ۲ .۳ بار جلسه معرفی خیلی کار چرتیه و هرچی میگن چرته.نریا.هرکی رفته پشیمونه.دوست من خودشو داشت میکشت سر اینکار.همش میگفت بیا و من میخوام ماشین بخرمو...چند ساال گذشت انم نخرید از کار نتورکم اومد بیرون دست از پا دراز تر😂😂😂 هرروز و هرساعتم میرفتاااا

من رفتم ۲ .۳ بار جلسه معرفی خیلی کار چرتیه و هرچی میگن چرته.نریا.هرکی رفته پشیمونه.دوست من خودشو داش ...

من نمیدونم پس چرا الکی تعریف میکنن،میگن اونایی که ضرر کردن خوب کار نکردن، چیکار کنم به نظرت چی بگم به دوستم  چون اگه این جلسله رو نرم بازم اصرار میکنه برم به نظرت چی بگم دست از سرم بر دارن آخه شوهرم میگفت یه بار جلسشو میرفتی بعد میگفتی نمیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم پس چرا الکی تعریف میکنن،میگن اونایی که ضرر کردن خوب کار نکردن، چیکار کنم به نظرت چی ...

برو بعد بگو نمیام!راست میگه شوهرت.ولی من سر این موضوع با یکی از دوستام رابطم بهم خورد.از بس اصرار کرد.منم دیگه رابطمو باعاش تا جایی کم کردم که قطع شد

2728

سلام این مقاله رو بخونید :

بازاریابی شبکه ای چیست؟ چرا 95 درصد افراد در ان شکست میخورند؟

در این مقاله این موضوعات را بررسی می‌کنیم:

1. بازاریابی شبکه ای چیست؟
  2. چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق عمل کنیم؟
  3. تفاوت بازاریابی شبکه ای با شرکت های هرمی
  4. ثروتمند شدن با نتورک مارکتینگ ، واقعیت یا توهم فروشی؟
  5. قانونی بودن یا نبودن نتورک مارکتینگ
  6. حکم شرعی بازاریابی شبکه ای
  7. ملاک انتخاب شرکت بازاریابی چند سطحی خوب چیست؟
  8. استراتژی مناسب تیمی در نتورک چیست؟

http://luxurynetworker.ir/what-is-network-marketing/

اصلا نرو همش چرنده محصولات با 10برابر قیمت میفروشن آگه بری اینقدر میان پیگریت که دیونه میشی 

این تجربه خودمه

''غرور''هدیه شیطان 👹است و'' دوست داشتن''هدیه خداست😇،جالب این است که هدیه شیطان رابه رخ هم میکشیم و هدیه خدا را از یکدیگر پنهان میکنیم...